Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zoyyykaaa

Darmowe wejście dziecka do lat 3 - liczy się rok , miesiąc czy jak?

Polecane posty

Gość zoyyykaaa

Kupiłam dwa bilety w promocji na basen ale nie wiem czy nie powinnam kupić trzech: dziecko do lat 3 darmowo ALE moja córka skończyła 3 lata w styczniu tego roku no i nie wiem czy ja powinnam podać, że ma 3 lata i wejdzie za darmo czy każą płacić? Teoretycznie rocznikowo a nie co do miesiąca no bo przecież nie moja wina, ze nie jest np. z grudnia... Powiedziałabym, że ma ponżej 3 lat ale ona jest dosyć duża i nie wiem czy nie będą wymagać jakiegoś potwierdzenia albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgfsdgsd
Niby skąd wzięłaś teorię że "rocznikowo"? Jeśli dziecko ma dwa lata i dziesięć miesięcy, wchodzi za darmo. Jeśli trzy lata, płaci. Czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kjhb.khgk.u
moja ciotka chodziła na basen z dzieckiem do 5 roku, już później nie chcieli wypuścić i kazali płacić, a tak to na pewno się nie gapną ile dziecko ma lat, dodam że dziecko cioci wyglądało na jakieś 6lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może.....................
basen mozna ze szpitala wziąć do domu i dać dziecku, kaczkę zresztą tez i nie trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollllllllllhjbghjg576
sprobuj zeby weszla na to dartmowewjscie a jak powiedza ze chca jakis dowod n to ze ma 3 laka to zagraj glupa ze nie osiz przy sobie akyu urodzenia ijak juz maja robic takie problemy to ze zalacsz, i jescze udaj obrazona to moze nie beda chcieli niesmku robic u kienta o wiueszze kient asz pan toostatecznie wpuszcza mla... ty jeste pania pamietaj.. tewoja dobra opinia o basenie = kilku potencjalnych wiecej kientow wiec to oni beda kolo coiebie skakc,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollllllllllhjbghjg576
bozejak ja to napisalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuuhuhuhuhuu
dziecko wchodzi do 3 r.z. więc ma całe 3 lata na korzystanie z basenu, urodziłaś w w styczniu to masz czas do stycznia, a nie do grudnia 4 lata, czego tu nie rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połowa z was to żmije z jadem
masakra :o :o :o Dziecko ma 3 lata tak? No wiec powinno wejść, co z tego, że ma 3 lata i 3 miesiące??? więc jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak do 3 lat to do 3 lat
jak ma 3 lata i 1 dzien to już jest powyżej 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest uznaniowo
zazwyczaj! tzn dużo zależy od dobrej woli pracownika, zazwyczaj małe dzieci wpuszczają tak "na oko".... moje dziecko tak do 4 - 5 lat bez problemu zazwyczaj było wszędzie bezpłatnie wpuszczane... ale oczywiście jak się pracownik uprze to to nic nie poradzisz.... w każdym razie moim zdaniem warto próbować nawet jak dziecko jest trochę starsze niż powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoyyykaaa
Napisałam do tego aquaparku - miałam rację - mała wejdzie za DARMO. 3 lata to 3 lata i już, poprostu. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cftgrbgf bhtr
skoro skończyła 3 lata to powinno się płacić bynajmniej tak jest np w przypadku biletów MPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żeby jeździćautobusem musis
wozić ze sobą ksiązeczkę zdrowia żeby mieć potwierdzenie daty urodzenia czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo...........
akurat MPK jest od 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cftgrbgf bhtr
od 4 , ale skonczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez to walkuje wiec zobaczie np zapis hotelu: DZIECI: do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami, dziecięce porcje); dzieci w wieku 4-12 lat na dostawce – 92 zł/doba Wiec tu rozumuje, ze DZIECKO DO LAT 3 to tez takie co ma 3,2 i jest gratis bo przeciez nie łąpie sie na 92 zł bo 4 jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec basenu
dziecko do lat trzech to takie które nie ma lat czterech, czyli może mieć 3 latka 11 miesięcy i 29 dni. Proste prawda? nie ma 4-ch lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lat 3, to do dnia trzecich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjuu

Na travelist Zapisy są takie: do lat 3 gratis,  dziecko od 4 lat np 100zl.  Więc co z 3,5 latkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloöp

Nigdy nie rozumowalam inaczej jak w tym przypadku do 3 urodzin. Syn ma urodziny przykładowo 10 czerwca i od 11 czerwca musze już płacić. W każdym miejscu ( aquaparki zoo kino itp ) tak nas informowano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×