Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdgdfrgharthrb

jaki telefon wybrac?

Polecane posty

Gość sdgdfrgharthrb

Witajcie, chce wziasc mix plusa, i nie wiem na jaki telefon sie zdecydowac. Moge przeznaczyc na niego 100zł i nie chciałabym wiecej niz 36 doladowan za 30 zl. Co mi radzicie wybrac? Link do strony plusa: http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stores/servlet/SiPhonesView?viewId=1&catalogId=1000000002&categoryId=1000000014&masterCategoryId=1000000010&storeId=10001&promotionId=1000005665&tariffId=3M&sorting=price&producerName=ANY&compareId=&compareName=&comparePhoto=&pageNumber=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj teraz w promocji jets Nokia c3 - zalezy czego Ty oczekujesz... jakie doładowania i wogóle pracuje w plusie - mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki nie zauważyłam zainteresuje Cie 30/36 proponuję własnie tą Nokie c3 lub samsung star II nie sa awaryjne i są w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
witaj, ja nie mam jakis sprecyzowanych wymagan, chcialabym zeby telefon mi troche posluzyl. kiedys w salonie konsultantka polecila mi samsunga star 2 ale wydaje mi sie ze on taki lichutki jest. Co ty bys polecila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
a ta nokia dobrze pisze sie smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samsung star jak na swoją cenę jest dobrym telefonem - ma Wi-FI i aparat 3,2 zalezy czego jeszcze byś tam jeszcze używała w każdym bądź razie nie polecam SEz Zylo i LG T310 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kweistia przyzwczajenia - ale ja akurat korzystam z e71 - ten sam układ klawiatury - i bardzo dobrze sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
matko, jestem tak nie zdecydowana osoba ze chyba nigdy sie nie zdecyduje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolakajajalananabagaajahah
REWELACYJNIE się pisze na qwerty :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
a jesli chodzi o te z klawiatura qwert to lepsza nokia c3 czy samsung chat335?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nokia jakościowo lepsza teraz jest w dobrej cenie - 2 tygodnie temu jeszcze była droższa od samsunga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
Dstina - powiedz, co jaki czas zmieniaja sie te cenniki w mixie na telefony? i czy w najblizszym czasie nie bedzie jakiejs promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
Destina skoro pracujesz w Plusie to moze bedziesz umiała mi doradzić? Otóż w lipcu 2010 roku przedłużyłam sobie mixa 36 doładowań. i dostałam przez 3 pierwsze miesiace pakiet Internet 100 MB za darmo oraz mam w umowie kod, który ma ten pakiet zdeaktywować. Ale kod NIE działa. A kase za kolejne pakiety z konta mi zabieracie. Dlaczego???oczywiscie byłam w salonie to mi pan powiedzial ze on takiego kodu jaki ja mam w umowie to nie zna i nie ma w systemie. To skąd się wziął w umowie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj a jaką kwota doładowujesz? bo nie było ze 3 miesiące darmowe albo 2 albo 4 albo 5 przy 30 - stkach *136*00*50# przy 40 *136*00*51# przy 50 *136*00*52# itd sprawdz i zobacz czy przyjdzie Ci powiadomienie że pakiet został wyłączony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
no własnie ja mam kwote 30 i ten pierwszy kod, i przyszlo mi powiadomienie ze pakiet wylaczony juz po tym gdy pierwszy raz probowalam go zdeaktywowac ale kase nadal zabiera. a ten pakiet jest chory, bo nie zdaze konta doladowac i dostac sms o zasileniu jak juz dostaje wiadomosc ze pobrano oplate za pakiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz reklamację i zanieś do najblizszego punktu oddają ci kase za wszytskie mce moze jest jakis błąd techniczny albo przez BOK internetowe się skontaktuj wejdx na strone Plusa tam są namiary jak to wysłac mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
Destina w wielkosc wyswietlacza w tym twoim e71 ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
a w salonie nie moga tego sprawdzic?to jednak sporo kasy, bo juz bym nazbierala na 2 doładowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mamy dostepu do takich technicznych spraw :( a wyswietlacz mi odpowiada - kwiestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfrgharthrb
ostatnie pytanie, czy w salonie ta nokia c3 jest dostepna zlota? czy tlyko czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
Destina ja mam w umowie tabelke i w niej jest wyszczególnione ze pakiet w zaleznosci od zasilenia jest przyznawany(ten darmowy) na 3, 5, 7 lub 12 miesiecy. widocznie cos sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×