Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robaczkowska

nowa praca - rozterki nowicjusza

Polecane posty

Gość robaczkowska

Słuchajcie, pytanko mam. Czy kiedy zaczynaliście swoją nową pracę, to mieliście coś takiego, że ktoś tłumaczył wam jakie jest Wasze zadanie, nawet naszkicował, dla lepszego zrozumienia, a mimo to, okazywało się, że zrobiliście coś źle? Za wolno? Nie wiedzieć czemu starasz się, a jednak nie potrafisz szybciej, lub z jakiegoś powodu tracisz logiczne myślenie przy wykonywaniu zadania, mimo dosadnego tłumaczenia.. Proszę o wspomnienia z początków, bo czasem wydaje mi się, jakbym pomyliła kierunek życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowska
jw - proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja też doszłam do wniosku ostatnio że pomyliłam kierunek życia... asystentka sekretarka za niewiele ponad minimalną płacę, ale naprawię błąd mam w planach przekwalifikować się na księgową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowska
nie chodzi o zarobek - chodzi o to, że ktoś coś wytłumaczy a ja zrobię coś nie tak dokładnie i perfekcyjnie jak powinno być, pomyli mi się krawędź, detal nie jest tak ustawiony jak omawiałam wcześniej - to spowalnia pracę. Czuje się jak kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scypion
A co to za praca? Składacie coś z klocków lego na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka34
Witam-praca w Internecie-sprawdziłam-polecam. Siedzimy w Internecie praktycznie cały czas , znalazłam stronę, gdzie na szczęście wypłacają i nic nie trzeba klikać, kto chce może spróbować, zarobki nie są kosmiczne, ale grosz do grosza :) Oto link polecam: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefesese
robaczkowska - jeny to jest w ogóle Twoja pierwsza prace w życiu? nie przejmuj się na początku to normalne, jeszcze trochę i się wyrobisz. tylko nie zakładaj wtedy tematu, że denerwuje Cię nowy w pracy który wszystko robi za wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
nie przejmuj się,ja raz w robocie miałem zadanie cięcie listewek na wymiar,tolerancja błędu była 0,5 mm a ja się walnąłem o 2mm,jak przyszedł kierownik i zmierzył to tylko sie spytał czy tu dużo naciąłem a ja zadowolony mówię że półtora tysiąca,złapał się za głowę puścił niezłą wiązankę i powiedział co jest grane i żebym tą partię skończył z tym wymiarem i ta poszło.Myślałem że dostanę niezły opierdol a jednak nic nawet nie było gadane na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowska
To nie moja pierwsza praca, ale bardzo ważna:) Po prostu popełniam gafy i ostatnio osiągnęłam szczyt swoich możliwości w tej dziedzinie;) Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×