Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ga-gatka

Rozstać się z klasą

Polecane posty

Gość Placący
Umiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placacy przyznasz, że to dość rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Kobiety są jak modliszki... jestem dumna, że jestem wyjątkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Aż chciałoby się z Tobą rozstać.... (?) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa22 jeszcze wiele w życiu musisz się nauczyć zamiast płodzić dziecko, trzeba było lalkę sobie kupić, nie miałabyś dziś kłopotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Miszcz słowo "klasa" ma znacznie szersze zastosowanie w języku polskim, aż szkoda, że tak mało osób ma tego świadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ex
nie wie co to klasa. Przez długi czas grał na dwa fronty. Jak to odkryłam to odeszłam od niego. Nie ubliżając mu. Błagał mnie na kolanach o powrót. Niby skończył z tamtą. Wróciłam. Sytuacja znowu się powtórzyła. Tym razem skończyłam definitywnie i żadne prośby nie pomogły. Zaczęło się obgadywanie, dostawałam mnóstwo przykrych smsów. Nie wiem czy to od niego czy od tej lali. Po prostu masakra. W końcu się ożenił z tą kobietą, ale źle ją traktuje. Co mnie dziwi bo przy mnie był normalny...w miarę (poza tym że mnie zdradzał). Wyzywa ją od jakich tylko i bije. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak owszem musze sie nauczyc wedlug Ciebie pewnie i Twojego kumpla kafeteryjnego ktorym jest placący czy jak mu tam i wydaje Ci ze pozjadalas wszystkie rozumy... Dziewczyno, kobieto, czlowieku, bo nie wiem jak mam sie d Ciebie zwracac, widze ze kazda cieta riposta z mojej strony w kierunku Twojej osoby jest urazeniem Twojej cholernej dumy i za kazdym razem musisz sie tym samym odwdzieczyc, lepiej daj sobie spokoj... badz ze osoba dorosłą, a nie zachowujesz sie jak szczyl, zegnam, dowidzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
Kilka razy się rozstawałam :D z obecna też się rozstanę jak zdadzą maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
"ktorym jest placący" - Placący. A dla cIEBIE Pan Placący!!! "zegnam, dowidzenia!!!!" - ile razy się będziesz żegnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Pana t trzeba miec wyglad i pieniadze moj drogi, a zakladam ze Ty nie masz ani tego, ani tego wiec nie dyskutuj, sorki ze wciaz tu jestem, ale nie moge wyjsc z podziwu co sie tu dzieje, ze ktos pierdol... zaklada ze zlosci kolejny temat na forum i jaja sobie robi... bo mu sie nudzi, a zrobila to kobieta ktora ponoc jest dorosla matką, zoną i w ogole mądrą ponoc kobietą... przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dorosłą matką i żoną. Czy to koliduje w jakiś sposób z założeniem przeze mnie topiku na kafe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydełko pachnące
nie koliduje-ale od dorosłej matki i żony wymagać należy trochę powagi i klasy o której tyle piszesz a której w sobie nie masz za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka boan
Ga-gatka..nie dziwie sie, ze rozstaliscie sie..za duza przepasc was dzielila..on inteligent,jak sama zreszta napisalas, a ty ..no cos...intelektualne dno...a klase to moze on zachowal..bo w twoja jakos nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
mydełko pachnące -> powaga z klasą się nie kłócą. p.s. Ile klas zaliczyłaś? wielka boan -> klasa to nie kwestia WIARY. To kwestia WYCZUCIA. p.s. Ale komu ja to tłumaczę. Phii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej płacący
tobie jaja ucięli że w takie przepychanki sie bawisz? chłop z ciebie czy eunuch weż się za męskie sprawy-kurwa o samochodach byś pogadał albo o dobrym meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
A gdzie i KIEDY ty dobry mecz oglądała? A samochody to WSZYSTKIE w Chinach robią - nie wiedziałaś? Wole gadać o babach :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej płacący
ale ty nie gadasz o babach-ty rąbiesz dupę babą-jak baba tak jakbyś zapomniał kim jesteś a może ty szczasz na siedząco? no weź się zastanów-kurwa kobiety u boku nie msz? musisz się pierdołami zajmować?! aś śweee bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
"ty rąbiesz d**ę babą" Najpierw się roześmiałem, a teraz siedzę już trzeci kwadrans i myślę - co autorka chciała powiedzieć? Ktoś ma jakiś pomysł?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do głupka płacacego
co miała na myśli?! to że jesteś chamowaty,wulgarny,wiecznie krytykujący i zawsze "wszystko" wiedzący!! to że siedzisz na babskim forum i pleciesz trzy po trzy z babami które podobnie jak ty mają zawsze inne zdanie niż forumowiczki!! ty jedynie nie skrytykujesz tych bab które klepią jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie klepię, tylko wyrażam swoje zdanie na dany temat. Podobnie robi to Placący, z tym, że takim WREDNYM BABOM jak część z Was nie pasuje to, że ktoś ma inne, odmienne zdanie niż wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Już zaczynam łapać tok rozumowania ... już go chyba mam.....: Znaczy, że przy użyciu jednej baby (babą) rąbię dupę drugiej baby.. (?) Coś ci się pomyliło, cipcia. Bo to było inaczej jakoś. Jakoś tak było: "Jedna baba, drugiej babie coś tam..., coś tam..." I nie chodziło wcale o rąbanie, tylko (zdaje się) o grabienie (chyba). Dobrze kojarzę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placący kojarzysz bardzo dobrze :D znam chyba tą samą wersję co Ty ale te wstrętne babska może wymyśliły coś nowego??? hm... chętnie zapoznam się z tekstem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem, udało nam się
dziewięć lat temu.I to rozstanie "z klasą" do dzisiaj procentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×