Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu zapytuję

przedszkole żłobek praca wykształcenie

Polecane posty

Gość po prostu zapytuję

Witam wszystkich:) Mam do Was pytanie, bo sama się zastanawiam nad tym. Czy mogę dostać pracę w przedszkolu w mojej sytuacji? Posiadam tytuł magistra (kierunek jest niezwiązany z pedagogiką). Teraz jestem na studiach podyplomowych z pedagogiki. Czy będąc po tych studiach mogę się starać o taką pracę, czy tylko się zbłaźnię, bo mam za niskie kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zbłaźnisz się no coś Ty
Próbuj :) Ja wiem, że po licecjacie pedagogika można pracować w przedszkolu i po studium opiekunka dziecięca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zapytuję
Właśnie..po licencjacie, a nie wiem czy podyplomowe studia będą tak ważne jak licencjat... Nie chciałabym iść na kolejne studia, ale jeśli byłaby taka potrzeba, to myślę o tym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam w slabym
taaaa juz cie przyjma :D tyle jest bezrobotnych magisterek z pedagogiki ... juz widze jak zatrudniaja osobe po dyplomowce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zapytuję
a ja bylam w slabym - właśnie...podobnie myślę:( W ogóle teraz masakra z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam w slabym
dokladnie z praca jest tragedia ... ja szukam juz 4 miesiece i powoli zaczyna mnie deprecha lapac :( owszem na kase czy tam wykladac towar bym mogla isc, ale ja chce pracowac w zawodzie - konczylam bankowosc. coraz bardziej mysle o wyjezdzie za granice. Bo jak mam wykladac towar czy tez sprzatac to wole to robic za granica - przynajmniej sie utrzymam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka 3 latków
W osiedlowym prywatnym przedszkolu prawdopodobnie tak (w tych bardziej prestiżowych nie). W państwowym musisz miec kwalifikacje pedagogiczne, czyli - zaliczony tok studiów - w tym 180 godz praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zapytuję
echh, dokładnie:( Ja po prostu pomyslałam, że super byłoby pracować z dziećmi, bo je uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze nie
moze podam przyklad na pracownika socjalnego mozna juz sie dostac majac studia I stpnia czyli licencjat podyplomowka niestety nic nie daje, i wydaje mi sie ze tak samo jest z pedagogika. A po studium jakims tam pedagogicznym to mozna pracowac do ktoregos roku, musisz ustawe pocztac tzn chodzi tam o to ze nauczycie z tzw starej daty jesli maja tylko studium to do tego roku wskazanego w ustawie musza rozpoczac studia min. licencjat, jesli tego nie zrobia to nie moga pracowac pozniej wiec mysle ze podyplomowka niestety nie zapewni ci pracy takiej jakiej chcesz juz lepiej isc poprostu na sam licencjat ktory trwa 3 lata a podyplomowka zazwyczaj 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×