Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kindybałek

Czy warto mieć dziewczynę z Lublina?

Polecane posty

Znów na Sforze przeczytałem, że SANEPID skontrolował zakłady kosmetyczne w Lublinie. We wszystkich był syf, można się było zarazić żółtaczką i innymi chorobami. Wcześniej wszystkie sklepy skontrolowane przez SANEPID kleiły się od brudu i setek rodzajów zarazków. A wcześniej.... Co SANEPID w Lublinie i okolicach sprawdzi to nieziemski syf. Województwo Lubelskie to chyba najbrudniejsze województwo w Polsce (według SANEPIDU). Tak się zastanawiam, czy dziewczyny z Lubelszczyzny prywatnie też nie dbają o higienę i porządek w domu? Bo zwyciężczyni Top Model, to taka była zaniedbana na początku, choć naturalnie ładna i taka leniwiutka. Jedno powiem. Z Lubelskiego jest dużo szczupłych brunetek, takich jak Paulina Papierska. Akurat taki typ urody lubię. Tylko na Boga, czy one dbają o higienę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines73
ja jestem z Lublina...szczupla brunetka i dbam o siebie i higiene i wszystko ...i to idiotyczny temat ..i juz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonya634
Dlaczego uważasz, że była zaniedbana? Wyglądała dość skromnie bo się nie malowała i nie miała jakichś ekstrawaganckich ciuchów czy wymyślnej fryzury, ale przecież higiena to zupełnie inna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines73
:) nabijam sie....powodzenia z Lubliniankami...ale nie Wlodawa, Lubartow czy cos podobnego...e viva Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonya634 Dlaczego uważasz, że była zaniedbana? Wyglądała dość skromnie bo się nie malowała i nie miała jakichś ekstrawaganckich ciuchów czy wymyślnej fryzury, ale przecież higiena to zupełnie inna sprawa! Zaniedbanie to nie tylko higiena, ale lenistwo. A lenistwo prowadzi do brudu w mieszkaniu i często też do niedbałości o higienę. Chociaż myślę, że o swoją higienę młode dziewczyny raczej dbają, tylko robią brud wokół siebie. Ogólnie lubelskie to jeden z najbiedniejszych regionów w Polsce. Brak inwestycji to jedno, a lenistwo ludzi to drugie. Najlepiej nic nie robić, tylko czekać na pracę. Przynajmniej młode dziewczyny wyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze nie
miałem dziewczyne z lublina i myła sie raz na 3 dni cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines73
kontroluj sam a nie opieraj sie na badaniach sanepidu z lublina...baw sie oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie miałem dziewczyne z lublina i myła sie raz na 3 dni cos jest na rzeczy A dawałeś jej dyskretnie do zrozumienia, żeby się myła przed spotkaniami z tobą, albo częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama rama
jestem z Lublina i myje sie codziennie!:P warto spotykać się z dziewczyną z Lublina bo naprawde bardzo dużo ładnych lasek tu jest i jestesmy bardziej otwarci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama rama jestem z Lublina i myje sie codziennie! warto spotykać się z dziewczyną z Lublina bo naprawde bardzo dużo ładnych lasek tu jest i jestesmy bardziej otwarci A dużo z was nie ma chłopaka? NIe jesteście wyrahowane. Bo życie pokazuje, że im biedniejsze kraje: Polska, Rosja, tym bardziej wyrahowane kobiety. A lubuskie to jeden z najbiedniejszych regionów w Polsce. Oczywiście normalnie zarabiam powyżej średniej krajowej itd. Skąpy też nie jestem, ale bym chciał, żeby kobieta kochała mnie bez względu na status. Dziś kasa jest, jutro może nie być. Ok, mam takie wykształcenie i zaradność, że nigdy nie umrę z głodu. Jednak nie czułbym się dobrze jakby jednym z kryteriów było czy dobrze zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnianie higieny, urody, poglądów od regionu Polski w jakim się mieszka Np.w kwestii religi mogą występować pewne tendencje no, ale bez przesady, w horoskopy też wierzysz? A jak Ci powiem, że my w Szczecinie mamy najładniejsze pupy to też uwierzysz? A blondynki są głupie, rude fałszywe, a łysi mądrzy, górale przystojni i Rosjanki ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama rama
hehe nie da sie wszytskich wrzucic do jednego worka. MOge móić tylko za siebie i za moje bliskie przyjaciółki, że nie jestesmy wyrachowane:) i nie LUBUSKIE tylko LUBELSKIE :) Wiekszośc ma chłopaków:P Ja sama jestem juz w związku 8 lat , a mam dopiero 22 lata i bardzo duzo moich koleżanek ma taki staż:P MOże jesteśmy trwalsi w uczuciach! heh nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura mam na drugie Uzależnianie higieny, urody, poglądów od regionu Polski w jakim się mieszka Np.w kwestii religi mogą występować pewne tendencje no, ale bez przesady, w horoskopy też wierzysz? A jak Ci powiem, że my w Szczecinie mamy najładniejsze pupy to też uwierzysz? Widziałem zdjęcia dwóch transetk ze Szczecina (tam ich dużo) to miały niezłe pupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubelskie, może gdzieś się niechcący pomyliłem. Pozostaje mi liczyć na Lublinianki przyjeżdżające do Warszawy. Albo nie mają chłopaka, albo go rzucą ze względu na odległość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdego regionu jak się uprzeć to coś takiego znajdziesz To równiedobrze powiem, że w Szczecinie jest najwięcej palaczy trawki bo wokół nas co chwilę zamykają plantację. Albo, że każdy ciągnie zyski ze sprzedaży jej Lub najgorzej zabezpieczone budowy są w zachodniopomorskim Nie korzystam z kompa teraz więc artykułów Ci nie pokaże, ale to akurat w ostatnio czasie powychodziło I wg Ciebie każda dziewczyna do kosmetyczki chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem czy chodzi, czy nie. Interesuje mnie, czy jak wejdę z laską w poważny związek i zamieszkamy, to nie zaniedba mieszkania. Do ślubu może jakoś się będzie starać, ale jak po ślubie okaże się, że nie sprząta, nie gotuje, chodzi w szlafroku, brudnych gaciach i z petem, bez makijażu i w papilotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie bedzie, aż tak żle, że z petem :P:P:P ale nawet po domu ma chodzic w makijazu??:) Ja jestem z Lublina i lubie mieć wszystko na swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co? Trochę się niepokoję. W końcu to poważny krok i cała przyszłość. Po co sobie zniszczyć życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jaka Paulina Papierska jest leniwa. Ładna dziewczyna, a nie stara się o kontrakty. NIe chodzi na kastingi i wiecznie narzeka. MOże stracić kontrakt z tą firmą z Top Model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryyyyyyyMary
Jestem nie z LBNa ale z lubelskiego a w LBNie studiowałam 5 lat ;) Odwiedził mnie kiedyś kolega z Warszawy i stwierdził,że nigdy nie widział tylu ładnych dziewczyn na raz co w tym mieście ;) A co do higieny..dżizas :D Chłopie, co Ty wygadujesz ;) Niezła prowokacja ;) Ja i mnóstwo innych kobiet z lubelskiego nie miałyśmy problemów z higieną z tego co mi wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×