Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kindybałek

Czy warto mieć dziewczynę z Lublina?

Polecane posty

MaryyyyyyyMary Jestem nie z LBNa ale z lubelskiego a w LBNie studiowałam 5 lat Odwiedził mnie kiedyś kolega z Warszawy i stwierdził,że nigdy nie widział tylu ładnych dziewczyn na raz co w tym mieście A co do higieny..dżizas Chłopie, co Ty wygadujesz Niezła prowokacja Ja i mnóstwo innych kobiet z lubelskiego nie miałyśmy problemów z higieną z tego co mi wiadomo To się trochę uspokoiłem. Jednak niepokoi mnie jeszcze jedna sprawa. Poznałem kiedyś Sylwię na mieście. Potem spotkałem ją w dyskotece. Umawiała się, odwoływała, kręciła i potrafiła sięspóźnić na spotkanie godzinę. Oczywiście była szczupłą, zgrabną brunetką. Jednak któregoś dnia przyszła i zobaczyłem, że tyłek jej utył i to był koniec naszej znajomości. Tłumaczę o co chodziło. Wkurzała mnie zwodzeniem i spóźnianiem, gdyby nie to, że mnie zauroczyła, co mi się zdarzyło 3 razy w życiu, to bym już dawno dał sobie znią spokój. Ten tyłek mnie oduroczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiko
Chłopie ja współczuję kobiecie, która się z Tobą zwiąże rozumiem lubisz porządek itp... ale to co ty masz to nawet nie wiem czy można nazwać pedantyzmem to chyba nawet już fobia, może powinieneś pójść do specjalisty. Dziewczyny z Lubelszczyzny są niezwykle piękne i inteligentne i może lepiej, żebyś szukał w tej swojej Wawie my bubków nie potrzebujemy................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×