Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona23ona

zasilek okresowy z opieki społecznej, czy dla mnie???

Polecane posty

Gość ona23ona

nigdy nie bylam w takiej sytuacji, aby pobierac pieniadze z podobnych zrodel, a wiec pytanie moje czy mi talkie cos przysluguje...moze ktos sie orientuje, prosze o pomoc, z tego wzgledu ze jakis czas temu stracilam prace, korzystalam z zasilku dla bezrobotnych ktory mi przyslugiwal, u mnie to 6 mies, szukam pracy rowniez przez urzad pracy, co chyba jest nie mozliwe ale jednak...mieszkam z rodzicami ktorzy zarabiaja nie malo, ale sytuacja jest taka ze nie dają mi grosza, nie chca mnie utrzymywac, problem jest nawet z tym zebym mogla jesc u nich, myc sie...bo w koncu to wszystko kosztuje, niestety oni z takiego zalozenia wychodza ze nie maja obowiazku takiego, z tego co wiem opieka spoleczna daje fundusze na takie rzeczy jak zywnosc, czy tez odziez, jakies tam podstawowe rzeczy dp higieny...ale obawiam sie ze mi to nie przysluguje, bo rodzice zarabiaja nie malo, wiec nie spelniam kryteriow, ale co w przypadku ze oni mnie nie utrzymuja? nie mam na podstawowe rzeczy, z zywieniem tez problem, z myciem sie itd :( zostalam bez dochodow zadnych, a rodzice jeszcze chca abym dokladala sie do czynszu, a ja niemam z czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23ona
chce bardzo pracowac, tyle ze szukam bezskutecznie, wcale nie jest latwo o prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
ciężka sprawa... niestety wydaje mi się że nie masz szans na pomoc z opieki społecznej ponieważ nie macie odrębnego gospodarstwa tzn ogólnie utrzymujecie się z dochodów rodziców a mówisz że małe nie są. Musiałabyś udowodnić ze jest inaczej ale jak to zrobisz skoro przecież teraz jakoś żywność masz, dach nad głowa masz a rachunków żadnych nie płacisz. Jesteś ich dzieckiem i czy chcą czy nie muszą cię w takiej sytuacji w jakiej się znalazłaś utrzymywać. Na pewno szukasz pracy ale sama wiem jak ciężko ją teraz znaleźć. Przecież nie będziesz się sądzić o alimenty od nich... No ale pamiętaj że zawsze warto iść do opieki i popytać bo może coś się jednak uda załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×