Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto jaaaaa30lat

jaką zrobić zupę? mam zamożone udko, żeberka, kość schabową, jest też

Polecane posty

Gość oto jaaaaa30lat

włoszczyzna, co mogę wymodzić? jaka dziś macie zupę? wczoraj była pomidorowa, więc dziś chciałabym coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia em.
moze ogorkowa na tych zeberkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Robię dziś zupę ogórkową.Gotuję wywar warzywny na 2 udkach z kurczaka.(marchewka,pietruszka, por i kawałek selera. Warzywa niestety wyjmuję (bo mój syn już by tej zupy nie jadł) kroję kilka ziemniaków w średnią kostkę i gotuje do miękkości, ucieram na drobnym tarku kilka ogórków kiszonych i dodaję je, jak już ziemniaki będą miękkie.Jeśli lubisz zupę nieco kwaśniejszą dolej wody z ogórków.Zabiel śmietaną, przypraw solą (lub kostką rosołową) jeśli nie jesteś jej przeciwniczką.Posyp sporą ilością zielonego,siekanego kopru i gotowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
na żeberkach np.fasolowa,ogórkowa też może być na żeberkach,albo taka bulionowa warzywna z lanymi kluskami,barszcz czerwony zabielany z ziemniakami lub czysty z fasolą, kartoflanka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaaaaa30lat
kurcze, moj mąż nie bardzo lubi ogórkową... a ze mnie kuchara jak z koziej dupy trąba. no ale chyba ugotuje tą ogórkową, tylko oby nie za kwaśna mi wyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
To nie dolewaj wody z ogórków i daj 1/2 łyżeczki cukru.Zabiel niedużą ilością śmietanki 30% z 1 łyżką mąki rozpuszczonej w 1/2 szklanki wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaaaaa30lat
wiesz co mam ogorki w takiej folii - nie bede dodawac tej wody z nich a ile smietany dac? mam 1/4 kubeczka tego mniejszego z PIĄTNICY, STARCZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
ja dodaję tylko jedną łyżkę i wystarczy, daję 18%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Myślę,że wystarczy.A z worka ta woda to chyba bardzo kwaśna - lepiej jej nie dawaj!!!! Ja dolewam,bo mam swoje , nie są kwaśne!!! A tą śmietanę to masz ilu procentową ? bo jak mniej niż 30% - to mogą ci się porobić krupy!!! Najlepsza jest słodka 30% np. łaciata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×