Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izaan

16 tc ile przytyłyście ?

Polecane posty

Gość lkdd
16 tc - 3 kg. Teraz koniec 35 tyg mam +15 kg. Obym skończyła na +20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie 17
do 16 tc 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedy to ja
nawet schudlam -2kg mialam na liczniku. Teraz 36 tc +10 kg mama nadzieje ze to juz koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju urodziłam
3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona_25_
Ja do 16 może z 1,5 kg.. ale w 20 jak mi ruszyło.. teraz jestem w 26 i już + 7 na liczniku :P Ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam powiedzieć
16 tydzień,do tej pory przytyłam 6 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Olli
W 17 tg miałam 4 na plusie ogólnie przytyłam 16 niby dużo ale mój ginekolog powiedział,że to akurat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko 2
kilogramy,za to później dodatkowych 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovika
16tc juz 10kg, ale dochodzi efekt jojo bo przed ciaza schudlam bardzo na proteinowej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ck
ja w pierwszej ciązy do 16 tygodnia przytyłam 4 kg a ogólnie 9, wiec nie ma reguły. Teraz jestem w drugiej ciąży 17 tydzień i 3 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 tc przytyłam 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam na początku ciąży 3kg wymioty itd...i do tej pory nic nie przytylam,mam 16-w sumie koniec 16 tyg,zaraz 17 się zacznie.a jem normalnie....druga ciaza może dlatego tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ciąża przed ciąża 53kg a 16 tygodniu 50 kg czyli - 3kg, wagę sprzed ciąży osiągnęłam dopiero w 22 tygodniu zaczęłam tyć od 20 tygodnia chociaż jadłam sporo ale jakoś mi nie wchodziło xxx 2 ciąża ,waga sprzed ciaży 52 kg potem spadek -3kg teraz 15tydzień 4 dzień 52,5kg czyli dużo szybciej ruszyłam do góry mimo że prawie nic nie jem, brzuszek się lekko uwypuklił :) xxxx to że się przytyje w ciąży to nie znaczy że się jest grubszym, w pierwszej ciąży przytyłam 11 kg ale miałam tylko brzuch nogi miałam chudsze niż przed ciążą a w biodrach ubyło mi 5cm przed ciążą 90cm a jak jechałam na porodówkę to 85 cm :) także bez paniki, po wyjściu ze szpitala ważyłam 53kg po około miesiącu 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 16 tygodniu 2,5 kg na plusie. Teraz jestem w 33 +9kg.-Obecnie moja waga to 68,5 kg:) Myslę że do końca będzie tak 72-jeszcze zależy czy urodze w 38 czy 42 nie?:P. Tyje bardzo równo i sprawdzają się moje przepowiadania od połowy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dużo za dużo, dobre 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja mam duży brzuch- w obwodzie na wysokości pepka mam 104cm! Wyglądam jakbym pilke połknęła...ale nic innego mi nie przytyło przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tc +5kg teraz 36 tc +20kg brzuch mam taki wielki jak piłka plażowa hehehe :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotyle
kurcze ja jestem w 16 tygodniu i waga ani drgnęła a jem normalnie oprócz słodkiego bo nie mam ochoty. Mam nadzieje że wkońcu coś ruszy bo mały przyrost to chyba nie jest dobrze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 5 miesiąca nic nie przytyłam a nawet schudłam, a to tylko dlatego że baaaardzo zaprzyjaźniłam się z wc, wymiotowałam wszystkim, nawet wodą/;/ teraz jestem 8+ i licze ze duzo wiecej juz nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam do 20 tygodniu 4 po czym schudłam 2 to z nerwow więc jestem 2 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się denerwować w ciąży i chudnac, ja w 32 tygodniu 10 na plusie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się co stresować w ciąży 15 kg najwięcej w II trymestrze bo 10 kg w 8 i 9 miesiącu tylko po 1 kg mi przybyło - więc nie ma reguły że na koniec się tyje najwięcej , po wyjściu ze szpitala prawie 10 kg mniej potem po 2 tygodniach jeszcze - 1,5kg. jestem trochę miesiąc po porodzie zostało 3,5kg ale pewnie samo zejdzie nie stosuje żadnej diety, brzuszek powoli się wchłania i nabiera jędrności - i tu też nie ma się co przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 1 kg ogolnie w całej ciazy ptzryłam 8 kg tydzien po porodzie wazyłam o - 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży +23 kg, tyłam średnio od 1,5 do 4 kg na miesiąc. a teraz 15 tydzień 1,5 kg na plusie pomimo dobrze widocznego brzuszka. widać jak ciąża do ciąży niepodobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakazm
Ja schudlam 10 kg jak do tej pory a jestem w 15i4 dn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×