Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izaan

16 tc ile przytyłyście ?

Polecane posty

Gość gość
ja 15 tc i schudlam ponad 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi85
Jestem równo w 16tc. Waga przed 55 kg/ obecna 59,5 kg. A zatem 4,5 kg w górę. Nie martwi mnie to jednak. Całe życie bardzo uważałam na wagę i dietę. Ale jeżeli tyć to kiedy? Dziewczyny nie popadajmy w panikę. Po ciąży planuję powrót do przyjaźni z Chodakowska + spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16 tygodnia schudlam 3 kg - najpierw mialam wymioty i brak apetytu, potem wstret do zpachow i niechec do jedzenia, nawet tego ulubionego. Po slodyczach mnie muli wiec calkowicie je odstawilam. Czesto mam zgage. Staram sie jesc cos ale nic mi nie smakuje. Normalnie lubie jesc, do tego stopnia ze mam nadwage, wiec ten spadek wagi to nie jest duzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi85
A widzisz, ja z kolei czuję się genialnie. Mogłabym przenosić góry. To już 16tc a ja nie wiem co to mdłości,zgaga itp itd Dzidzia daje mi taką radość i power,że aż mam ten nadbagaż +4,5kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 16 tc byłam około 2kg na minusie. pierwszy kilogram przyszedł mi w 20-22 tc Aktualnie jestem w 35tc i niecałe 9kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam tylko 1 kg :( i martwię się czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskinya
Czesc Wszystkim, 16tc+2dni - przytylam 2kg. To moja 3 ciaza. Wszystkie przebiegaly bez wymiotow, choc mialam mdlosci poranne i wstret do jedzenia do 12 tygodnia.Zmuszalam sie jednak aby zjesc skibke chleba rano i potem w ciagu dnia juz bylo lepiej i apetyt wiekszy:)W poprzednich mialam na plusie ogolem 11kg przy pierwszej z synkiem i 9 kg z coreczka.Tylam ok.2 do2,5 kg na miesiac w 2 trymestrze a w trzeciem ok.1 do 1,5 kg miesiecznie.W okolo 7 mcy po porodach bez diety mialam juz wage sprzed ciazy.Cwiczyc nie moglam od razu bo obie ciaze zakonczone cesarka. Za to duzo spacerow z wozkiem:)Nie ma sie czym martwic jesli przyrost jest w granicach normy tzn.12-18 kg co zalezy od budowy ciala kobiety.Nie folgowalam sobie zbytnio slodkosciami,ale zdarzala sie drozdzoweczka lub paczek;) Jadlam duzo ciemnego pieczywa z pasztetowa;)warzyw,ryb i jakis jeden owoc codziennie-jablko, banan lub mandarynki.Ze wzgledu na zgage nie jadlam w ogole smazonych i wedzonych potraw.Pozdrawiam wszystkie przyszle Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 14 tc i schudlam 11kg ...wiec mozecie wierzyc albo nie ale nie kazda tyje waze tteraz 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle dziewczyny od ciąży jest lekarz po co wy się nakręcacie czytając te wszystkie bzdury na internecie . Każdy organizm jest inny każda z nas jest inna i każda z nas inaczej przechodzi każdą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia gość
Hej. Ja 15 tc i 4 kg przytyłam, obawiałam się, że to dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam slub 7 maja do ktorego sie mocno odchudzalam. 10maja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy - natychmiast zrezygnowalam z diety rowniez pod naciskiem rodziny i odrazu bylam na podtrzymaniu. Do 2 mies sama nie wiedzialam na co mam ochote- uroki poczatkow ciazy. Minal pierwszy trymestr i wszystko wrocilo do normy. Reasumujac do 10 tyg.-+3 kg, do 17tyg +3. Trzeba uwazac. Zalezy ktora ciaza, czy lekarz pozwala ci cwiczyc- ja musze lezec, jakie masz wyniki krwi w ciazy- cukrzyca- obnizony poziom zelaza, skorcze z powodu niedoboru magnezu :/ trzeba jesc zdrowo i regularnie, pic bardzo duzo wody, nie jesc w nocy, nie jesc slodycze tylko owoce i nie przejmowac sie. Nie wszystko jest tak jak bysmy chcialy i w ciazy staje sie wazniejsze dziecko od rosnacej d**y. Po ciazy trzeba sie za siebie zabrac i tyle. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14tc +0,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie 5 kilo w ciąży przybrały tylko, a jak więcej to zaraz schudly, ciekawa jestem skąd tyle grubych kobiet z wózkami skoro wszystkie takie dietetyczne.. Dobre sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 tc i jak na razie co wizytę ma około - 1 kg mniej.Nie bardzo wiem jak to możliwe skoro dziecko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3 kg :) I czuje się świetnie :) z tym, że należe do niskich i bardzo szczupłych osób ;) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinki91
Dzis 15t3d schudlam 4,5 kg, dopiero w ciagu ostatnich okolo 2 tygodni odzyskałam zaledwie 600 gram. Brzuszka nie mam wogole :( a normalnie bardzo latwo tyję. Ale u mnie to od 8 tygodnia mdlosci byly i wymioty, praktycznie nic nie jadlam, ewentualnie jakiegos ogorka, marchew, jablko i czarny chleb. Dopiero od tygodnia nie wymiotuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16tc blizniaczej nic. Ale to duzo zalezy od wagi startowej i wzrostu. U mnie bylo 167cm i 70kg. Aktualnie 37tc i 12kg na plusie. Dzieci waza juz nieco ponad 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 16 tc i pół kilo na plusie. Ale nadal pracuje i dużo się ruszam. Jem normalnie. Nie glodze się. Jem mało słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
nic jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrgwea
Ja nie przytyłam nic, ale ważę 68 kg przy 179 wzrostu, więc niemało. Deser jem raz na miesiąc (ograniczam chemię). Jestem w 16 tygodniu 1 dniu. Nie jem po 18stej. Ale moja matka zaczęła tyć od 6 miesiąca dopiero, też nie miała brzucha w 4 miesiącu ani w 5. Przytyła 17 kg, więc u mnie może być podobnie. Tym bardziej, że 8 i 9 miesiąc załapuje się na lato, więc dodatkowo spuchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 tc 1,5 kilo na minusie... jak na razie ok ale strasznie się pilnuję. Mam nadzieję że nie przytyje zbyt dużo i po porodzie szybko wrócę do formy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 3 kg. Cała ciąże 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 tc 3 kg ale to bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszych tyg przytyłam 5 kg ! Zawsze ważyłam 60 a do 7 tc podskoczyla mi waga na 65. Bardzo się wystraszylam , bo jem nie więcej niż przed ciążą , pracuje dużo się ruszam. Nie mam pojęcia jak to się stało, na słodycze również nie mam większej ochoty , w odstawke poszło wiele moich ulubionych przysmakow bo przyprawialy mnie o mdlosci. Tak więc sporo przytylam, ale nie widać po mnie jedynie juz brzuszek wystaje znajomi juz widzą i gratuluję. Teraz jestem w 15 tc i od 7 tc do 15 przybrałam 6 kg. Nie wiem czy dobrze czy źle pytałam położnej to powiedziała ze moja waga do wzrostu jest jak najbardziej odpowiednia i mam się niczym nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy przezywacie ? Najwiecej sie tyje pod koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku ciąży schudłam 5kg. Teraz jest witać i przykryłam 2kg. Czyli Nadal na minusie, ale mam cukier wysoki i dietetyk mnie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że co druga kobieta w ciąży na kafeterii tylko chudna w ciąży. Jak to możliwe? Bujdy. Ja jestem w 16 tc i przytyłam 4,5 kg. Przed ciąża zawsze dieta dieta dieta. Teraz staram się nie przesadzać ale też od czasu do czasu pozwolę sobie na wiecej. Na szczęście nie mam żadnych zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w koncowce 17 tygodnia i mam +3.5 kg....jem normalnie, chodze na basen ....a kg przybywaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×