Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalina_87

kolejne dziecko...

Polecane posty

czy są tu Mamy, które chciałyby mieć drugie(trzecie, czwarte... w moim przypadku drugie) dziecko ale się wahają?? Moja córka ma 13 miesięcy i jak czytam, że przy małej różnicy wieku jest tak ciężko to mi się odechciewa. Z drugiej strony, chciałabym mieć za parę lat już "odchowane", b chcę mieć tylko dwóję... Ma któraś z was tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamajamaja
ja mam 1,5 roczne dziecko i wkrótce zamierzam postarać się o drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1.5 rocznego malucha
Ja też mam 1.5 roczne dziecko i za 3 miesiące zaczynamy starania o drugie. Na pewno z dwójką tak małych dzieci jest trudniej niż kiedy jest większy odstęp ale ja chcę mieć dzieci z mniejszą różnicą wieku. Poza tym marzy mi się troje a już jestem po 30 więc nie zostało mi za dużo czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 1.5 rocznego malucha ja mam 23 lata, zawsze myślałam o dwójce, ale nie wykluczam większej ilości, jakby się już zdarzyło kiedyś:P mam jeszcze trochę czasu... ale są i obawy, czy dam radę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamajamaja
Ja - mamo 1.5 rocznego malucha - też zamierzam się starać za 3 m-ce!!!Chcielibyśmy, aby dzidziuś urodził się na wiosnę. Też jestem po 30, więc nie mogę długo zwlekać. Zawsze chciałam mieć dwójkę, mam już dziewczynkę i chciałabym drugą. natalina_87 - przy małej różnicy między dziećmi na pewno jest ciężko, ale później dzieci będą się razem bawiły, więc będzie dużo łatwiej jak przy jednym dziecku, będziemy miały więcej czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj autorko ja mam dwie córki i dałam sobie radę i nikt mi nie pomagał bo od początku z mężem mieszkamy sami jedynie mąż mi pomagał i właśnie zastanawiamy się nad trzecim maleństwem tylko ja coś nie jestem pewna mąż bardzo pragnie trzeciego dziecka no ale jakoś nie potrafię podjąć ostatecznej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma 2 lata, za 2 tygodnie spodziewam sie kolejnego dziecka. mlodsza z dnia na dzien nie jestem i na drugie dziecko po 30 bym sie nie zdecydowala, tez chce miec jeszcze cos z zycia, wrocic do pracy, miec czas dla siebie i meza a nie co 4-5 lat pieluchy i kaszki. dlatego uwazam ze dobrze zrobilismy ze zdecydowalismy sie na 2 dziecko teraz. maluchy beda sie razem bawic niedlugo, wiem ze bedzie to bardzo meczace zeby przetrwac pierwszy rok lub 2 ale sadze ze to bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1.5 rocznego malucha
ja tez bym chciala druga dziewczynke:-) I tez chcielibysmy drugie dziecko na wiosne 2012 roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamajamaja
to fajnie mamo 1.5 rocznego malucha!!! Mam nadzieję, że nam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniwiosna

Ja mam 35 lat i 3 letnia corke. Boje sie panicznie ciazy ale maz chce drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

Ja mam 2 dziewczynki- różnica wieku 3 lata. Powiem szczerze że jest ciężko bo mąż cały czas w rozjazdach a ja cały czas w domu, nikt mi nie pomaga.

Jest ciężko ale będzie lżej jak młodsze pójdzie do przedszkola. Autorko, nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Albo dwójka dzieci z małą różnicą wieku i kosmiczny zapie***l ale szybciej jest "z głowy" z pieluchami, kaszkami albo duża różnica wieku i ma się lżej ale dłużej się siedzi w pieluchach no i im większa różnica wieku tym większa szansa, że dzieci się nie dogadają a ty będziesz mieć dwóch jedynaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×