Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ładna+piekna-

Jak przekonac chłopaka do wyjazdu na świeta

Polecane posty

Gość ładna+piekna-

Od wakacji jestem z nim.Od stycznia u niego mieszkam.w sumie tak na poważnie jest od stycznia do grudnia po prostu spędzaliśmy ze sobą czas bez zobowiązań.w sumie znam go już 2 lata.z przebiegu tych 2 lat wiem że to on.chciała bym go przedstawić rodzinie,poradzić się co o nim myślą itp. Niestety on się wykręca niby że ma inne zaplanowane wcześniej rzeczy ale np naprawa motoru może przecieź poczekać lub wymian dysku w kompie to ma zamiar robić w święta:(. Tak prawdę mówiąc też nie mam zamiaru wlec się pociągiem 200km z bagażem:( wole autkiem.do tej pory mi to nie przeszkadzało ale od kont mam chłopaka z autkiem nie mam zamiaru utrudniać sobie podróży.Pokłóciliśmy się dzisiaj:(.On na to to już go nie bede męczyć przy naj miej o ten wyjazd.Bardzo mnie to zabołało.Kocham go! On ponoć zabujał się we mnie od pierwszego wejrzenia.Czuje że mu na mnie zależy tez wszyscy mi to mówią.dlaczego nie chce poznać mojej rodziny? Twierdzi że będzie jeszcze okazja Jak go zmusić do tego wyjazdu do jutra rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×