Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawkowapolewa

piesek

Polecane posty

Gość truskawkowapolewa

W najbliższym czasie jadę do przyjaciółki, która ma małego pieska. Jest z tego powodu bardzo szczęśliwa i bardzo dużo o nim mówi. Dlatego też chciałabym podarować coś pieskowi. Nie jestem tylko pewna czy lepsza będzie karma czy może jakaś zabawka. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawka karmę kazdy pies ma ustaloną i nie wolno mu zmieniac ot tak ew. jakies witaminki dla szczeniaków, to zawsze mile widziane ;) albo grzebyk do czesania, albo cążki do pazurów, jeśli wiesz, że ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający Holender
Są takie fajne kongi - gumowe zabawki - formy gryzaków, w które wtyka się drobne przysmaczki. Szczeniak z zapałem usiłuje dobrać się do przysmaczków , co zajmuje mu zwykle dużo czasu i energii ;) Inna nazwa - PSIA KULA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym
ewentualnie jakiś inny gadźet, szczotkę do czesania, kocyk, jakąś ładną obróżkę, miskę z imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu, nie myśl ze wszyscy właściciele dają dokładnie to samo do jedzenia psu, mój ma prawie codziennie inną i raz wiecej, raz mniej jej zje i jaką ma piękną sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeady, od czasu do czasu
pies może zjeść inną karmę :o Ważne żeby nie było to świństwo typu pedigrie... Jeśli pies jest rasowy to np z lepszyc karm typu royal są karmy dla poszczególnych ras (dorosłych psów jak i szczeniąt) więc taką możesz spokojnie zafundować ale jednak jakaś zabawka będzie lepszym pomysłem, polecam tą kulę właśnie w którą wkłada się smakołyki. Mój szczeniak uwielbia jeszcze bawić się tym: http://allegro.pl/dzika-fretka-dla-zwierzakow-weazel-ball-pies-kot-h-i1553729052.html szaleje z tym jak nienormalny :) Jak i dorosły tak drugi szczeniak :) Minusem jest to, że baterie szybko się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×