Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mąż_i_żona

Uzależniłam się od bransoletek pewnej znanej firmy. Czy macie również podobne ?

Polecane posty

Oczywiście czy macie również podobne uzależnienia ? Przyznam, że nie mma żadnych nałogów, ubrań nigdy nie potrzebowałam szczególnie markowych, mimo że mogłam takie mieć.... gdy jakiś czas temu dowiedziałam sie o pewnych ostatnio modnych bransoletkach kupiłam jedną i.....wpadłam w nałóg ich kupowania..... Czy Wy również jesteście uzależnione od kupowania sobie czegoś ? Np moja siostra jest nałogowym zegakroholikiem. Ma już ok 200 zegarków a co chwilę kupuje nowy. Z tym, że ona jest w lepszej sytuacji, bo może nosić każdy, ja jestem uczulona na nikiel, więc mam jedynie dwa sprawdzone zegarki, markowe, pożądne i noszę tylko te. Moja przyjaciółka z kolei ma z 80 par butów, w każdych chodzi, bo jak nosi za długo to wyrzuca od razu..... Nigdy nie myślałam, że coś mnie tak uzależni, ale te bransoletki.....muszę mieć kolejną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiuuunia
tak, tylko ty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę....już chociażby na stronie FB tych bransoletek co druga osoba, która kupiła pierwszą pisze, że już chce kolejną, a jak kupi kolejną to pisze, że jest uzależniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość wyraźna
ja jestem uzależniona od kupowania kosmetyków,;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×