Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruniaamala

Pytanie dotyczące stażu

Polecane posty

Gość daruniaamala

Odbyłam zaraz po liceum staż 6 miesięczny u jednego pracodawcy potem urząd pracy nie chciał mi go przedłużyć więc znalazłam sobie 2 pracodawce jednak było tam strasznie i zrezygnowałam po 2 dniach potem pracowałam w kilku firmach nie dłużej jak 3 miesiące. I teraz trafiłam mi się okazja aby znowu podjąc staż jednak nie wiem czy przysługuje mi on z racji zrezygnowania z tego 2 ????????????????????????? i ze wzgledu na to że pracowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopiowane ze strony UP
Kogo urząd może skierować do odbywania stażu Do odbycia stażu kierowani są: bezrobotni do 25 roku życia ( liczy się data urodzenia), bezrobotni którzy nie ukończyli 27 lat ( liczy się data urodzenia ) i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej, bezrobotni długotrwale, bezrobotne kobiety, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka, bezrobotni powyżej 50 roku życia, bezrobotni bez kwalifikacji zawodowych, bez doświadczenia zawodowego lub bez wykształcenia średniego, bezrobotni samotnie wychowujący co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia, bezrobotni, którzy po odbyciu kary pozbawienia wolności nie podjęli zatrudnienia, bezrobotni niepełnosprawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×