Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lysek25

zdradzila mnie boli bardzo

Polecane posty

Gość lysek25

Witam pisałem tu posty od około 2 tyg obwiniałem siebie ...Dziś spadło jak grom z nieba ..Choć przypuszczałem to od początku wszystko na to wskazywało ..Żona 2 lata temu oskarzyła mnie o gwałt a teściowa o grożby karalne.Co było nieprawdą ...Dziś znam prawdę w miedzy czasie jak miałem zakaz zbliżania gziła się z kierownikiem z pracy w jej rodzinnym domu ..A mamuśka jej tylko torciki serwowała kierownikowi...Po czym wróciła do mnie po 2 tyg ...Zwalając wine na mnie .Wziąłem ja pod dach.sad mnie uniewinnił od zarzutów ale zona do końca oskarżenia podtrzymywała .Mi tłumaczyła to tym ze jak powie prawdę przed sadem to za fałszywe zeznania ja oskarża ..Wydal ja ktoś bliski z jej rodziny dzisiaj .Historia pasuje idealnie do moich przypuszczeń..Powiedziałem zonie spokojnie ze wiem od kogoś to i już ..Ta osoba powiedziała ze jest mi wstanie świadczyć w sadzie nawet.Ale jak będzie nie wiem to rodzina..Zostałem pobity z bluzgany od jakich tylko rozbiła telefon zastrasza mnie teraz ze odchodzi jak mowie ze by sobie szla to policja starszy ..Nawet głosu nie podniosłem na nią naprawdę ..Pyta tylko o jedno kto to powiedział .........Co robić boje się że znowu mogę być pomówiony na policji ..Nagrałem to jak zastrasza mnie co nagada ale nie wiem jakim cudem zkapowała się i niespodziewanie wyciąga tel z mojej kieszeni i rozbiła go ..Według niej to się znęcam nad nią zadając spokojnie pytanie czemu nie rozmawiasz zemną .Czemu w sypialni się nie układa nam..Zaproponowałem wizytę w poradni może nam pomogą..Na co ona zawsze reaguje płaczem , złość zero odpowiedzi na temat . Poprzednie tematy moje na kafeteri ............................ .Witam mam problem według zony jestem chorobliwie zazdrosny od początku znajomości powody dala mi moja zona tak ja przynajmniej uważam ...2 lata temu zauważyłem ze kasuje wszystkie sms żebym nie przeczytał czasem..Jak zapytałem wyparła się ze nic nie usuwa nikt do niej nie pisze .Jak spróbowałem dociekać co kto i od kogo .Zrobiła kłótnię straszna.Po czym uciekła do matki i posadziła mnie o znęcanie.. To wszystko z powodu sms-ów.oczywiście na policji miała całkiem inna bajkę .Na szczęście jej nie uwierzyli jak przedstawiłem swoja wersje wydarzeń..Po 2 tygodniach wróciła do mnie bez telefonu.Powiedziała ze faktycznie pisała ale tylko z koleżanka z pracy.Przykładowo jak bym ja dziś zapytał czemu zrobiła mi takie świństwo z powodu sms-ów z koleżanka..Odpowiedz by brzmiała ze niebyło żadnych sms-ów..No i bądż tu mądry i niebądż zazdrosny???Co o tym sadzicie ............................................................ ................ Post mój dzisiejszy jeszcze zanim się dowiedziałem .......................... Dziś ewidentnie uwodziła kolesia wzrokiem pod marketem . Myślała ze nie widzę czy co zero zainteresowania mną tylko lampiła się na niego stal za mną przed wejściem i palił jak ja ....Nagle on wszedł do środka moja za nim zaraz pyta idziesz ja czekaj dopiero odpaliłem ..Kiwnęła ręką i ruszyła wgłąb sklepu nagle koleś spowrotem na zewnątrz wychodzi ..Patrze moja tez zawróciła STANęła OBOK mnie .To zgasiłem fajkę i mowie chod a ona przecież chciałeś dopalić ???????Ciekawe co o tym sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaaa
nie rozumiem poco z nia jestes, ewidentnie cie nie kocha a ty to znosisz, niech robi co chce, straszy policja i pomawia cie ale i tak nie ma jak udowodnic ci twojej winy wiec nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicaaa
przeciez to bylo juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem
uciekaj od niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły jebaka
znajdź sobie szybko kobietę to się od niej wyzwolisz, po co masz cierpieć i widzieć to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×