Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carmenelektra125

BIURO MATRYMONIALNE-warto?

Polecane posty

Gość carmenelektra125

hej, Czy korzystał ktos z Was z biura matrymonialnego? Nie chodzi mi o jakieś podrzędne biuro,gdzie ogłoszenia dają typy z przeszłością kryminalną-bo i o takich słyszałam, tylko dość znane z renomą gdzie można spotkać ludzi niezależnych, na poziomie. Ja nigdy nie miałam potrzeb aby korzystać z takiego przybytku ale coraz bardziej się nad tym zastnawiam. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenelektra125
Dużo młodych osób żali się że nie ma gdzie poznać drugiej połówki. Są to w większości ludzie z wyższym wykształceniem, którzy zapewnili sobie niezależność tylko w tej sferze jakoś się nie udaje... Znacie przypadki par które poznały się właśnie w ten sposób? Przecież jest pełno takich ludzi, więc może to nie jest takie złe rozwiązanie? Piszcie o doświadczeniach i swoich przemyśleniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenelektra125
czyzby nikt nie korzystał?i nic na ten temat nie słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pierwszy pocałunek.
ja nie korzystałam więc nic o tym nie wiem, nawet nie mam konta na żadnej sympatii i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenelektra125
ok przynajmniej szczera odpowiedź..... a co z resztą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że ile na tutaj, tak wiele zdań na temat różnych biur matrymonialnych i podobnych miejsc. Ja powiem tak, nie zamierzam specjalnie reklamować bo i nie mam w tym żadnego interesu, jedyne takie biuro z jakiego korzystając jestem zadowolona to portal www.SamotneSerca.pl bo w końcu trafiłam na wielu mężczyzn z wykształceniem wyższym (to dla mnie ważne bo sama mam jeszcze wyższe) i normalnie wyglądających, a nie jak napaleni desperaci, nie wychylający nosa z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że ile na tutaj, tak wiele zdań na temat różnych biur matrymonialnych i podobnych miejsc. Ja powiem tak, nie zamierzam specjalnie reklamować bo i nie mam w tym żadnego interesu, jedyne takie biuro z jakiego korzystając jestem zadowolona to portal www.SamotneSerca.pl bo w końcu trafiłam na wielu mężczyzn z wykształceniem wyższym (to dla mnie ważne bo sama mam jeszcze wyższe) i normalnie wyglądających, a nie jak napaleni desperaci, nie wychylający nosa z domu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Witam, ja korzystałem z biuro matrymonialnego i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Centrum Zapoznawcze Zolyty, bo o nim mowa ma siedzibę w Czerwionce-Leszczyny i w Katowicach. Natomiast mają klientów z całej Polski, dodatkowo fajna babka prowadzi to biuro, ostatnio była w Pytaniu na Śniadanie. Mnie z pomocą swatki Ani udało się poznać cudowną kobietę Grażynę z którą jestem do dziś, 3 miesiące temu zamieszkaliśmy razem i nadal planujemy wspólną przyszłość. Serdecznie polecam to biuro, bo naprawdę jest tam fachowa obsługa, pani Ania świetnie zna się na tym co robi i dzięki temu pomaga ludziom się zakochać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×