Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość home1973

witam Panie

Polecane posty

Gość home1973
chyba Cię potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu kotuś troche kontrowersyjna jestem. Jak podam namiar to mnie znajdą i zlinczują. nie mam gg. Podaj maila lub skype to sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
15745376 gg dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
i tak mi gg nie chodzi:-( sorki ale dziękuje za miłe słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
home proszę bardzo, choć w Twojej sytuacji niewiele można zrobić. Problemem nie są kredyty, obcy koleś czy jej praca. Problemem jest brak bliskości między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
no wiem. rozumiem co mówisz. Ale nie ma wpływu na jej charakter pracy. Tak się tłumaczy: taka praca. Weekendy w pracy, jak ma wolne to odpoczywa. na rower nie, na basen nie, na narty nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracę może ma nienajciekawszą, ale bliskość buduje się inaczej. Codziennie. A Wy już jesteście razem tak długo, że moim zdaniem, jak się już sypie to na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
chciałbym aby sie udalo przetrwać kryzys. ale to tak długo już trwa. kilka lat. źle mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jestem kiepskim doradcą sama podjęłam decyzję o rozwodzie i samej jest mi lepiej niż z mężem. Myślę, że spartoliłeś sprawę kilka lat temu i dopiero teraz to do ciebie dociera. Ale rozwodu nie macie, mozesz jeszcze powalczyć jak ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
no pewnie że zalezy. nawet nie wiesz jak bardzo. wybacz, ale myślę że więcej jest jej winy. wiecej pracy sie oddawała a wiesz ajka to praca w barze. potrafiła w środku tygodnia na ranem wrócic na bani. albo 5 dni jej nie było. sprytnie dziecko było u dziadków wtedy, ciężko cos jej zarzucic ale to już tematy na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz tylko o jej pracy. A jaka ona jest? Jakie ma marzenia? Co jej sprawia przyjemność? Co jej kupiłeś na ostatnie urodziny? Co o niej naprawdę wiesz? Nie to co robi i kim, ale co ona myśli, czuje i potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
no z je zachowania to widzę że panienski stan to jej ulubiony i wymarzony. kwiaty spontaniczne przestałem przynsić w momencie gdy kiedyś nawet do wody ich nie wrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
a co myśli? chyba nikt nigdy nie odkrył mysli kobiety;-) ale życzę Ci takiego partnera:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
kłamstwo i nieszczerość to coś czym się brzydzę najbardziej w życiu. I tego właśnie oczekuje od drugiej strony związku. pytasz i zawsze odpowidam prawdę bo szukam wsparcia i podpowiedzi, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home1973
dziękuje i dobranoc. do jutra. i czekam na gg;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×