Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda_dr

Panie pracujące lub zakładające firmy proszę o pilną pomoc!!!

Polecane posty

Gość Magda_dr

Szanowne Panie, Serdecznie zapraszam Was do udziału w moim badaniu do pracy doktorskiej, które znajdziecie pod adresem: http://qlabo.eu/ (pierwsze badanie na liście pt. "Drugi wymiar przedsiębiorczości kobiet...") . Badanie dotyczy przedsiębiorczości kobiet, a w mojej grupie badanej mają znaleźć się zarówno te panie, które -planują założenie własnej firmy (są na etapie załatwiania formalności, pierwszych dni prowadzenia firmy czy przygotowywania business planu, a więc już podjęły decyzję o prowadzeniu firmy) lub -pracują na tzw. etat (zarówno na umowę o pracę, zlecenie, jak i dzieło) -wypełnienie kwestionariuszy zajmie około 15 minut (system umożliwia wypełnianie badania "na raty") W ciągu 4 tygodni muszę uzbierać grupę 500 kobiet, dlatego będę niezwykle wdzięczna za wypełnienie badania i przekazanie informacji o nim (a więc linku do strony qlabo.eu) dalej - z góry dziękuję za pomoc. Oczywiście wszystkie zainteresowane chętnie zapoznam potem z wynikami badania i ich interpretacją. Jeszcze raz dziękuję za pomoc! Pozdrawiam serdecznie, Magda Drzewiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam ochoty sie rejestrowac
ani slac Ci maila wrzuc gdzies ankiete normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_dr
Bardzo bym chciała, ale niestety nie mogę - badania psychologiczne zgodne z wszelkimi procedurami Towarzystwa Psychologicznego i etyką zawodu psychologa może pojawić się tylko w tym miejscu :( Takie są przepisy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×