Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greeeentea

Zapytać się?

Polecane posty

Gość greeeentea

Jestem z chłopakiem już około roku, około pół roku współżyjemy i z nim przeżyłam swój pierwszy raz. Był trochę zdziwiony, że jestem dziewicą i strasznie żałuje, że wtedy się go nie zapytałam, czy on jest prawiczkiem. Wiem, że miał dziewczynę i byli ze sobą kilka miesiący, no ale jakoś nie lubię wracać do przeszłości, on też za dużo nie opowiada i boję się, że jak go zapytam to będe się zastanawiać jak im razem w łóżku było albo jak sie okaże, że ja jestem pierwsza to będę myśleć, czy on nie będzie chciał spróbować seksu z kimś innym. Na początku jak się spotykalismy to mój chłopak robił jakieś "podchody", ale ja wtedy nie chciałam wyjść na łatwa, więc zwlekałam. Powiedział, że będzie cieżko, ale poczeka. Hmm chyba prawiczek by nie był taki śmiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogaty666
Skoro Poczekał na Ciebie abyś mu pozwoliła... i pozwoliłaś mu ... i nie uciekł przelatywać innych... to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeeentea
Hmmm chyba jakaś ciężkomyśląca jestem :P Możesz wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziapała
powinien cie na wstepie kopnąć w dupe... ale jak jest taki głupi jak t i zostaŁ, to teraz dumaj, czy tak, czy tak, w jedną ci źle i w drugą nie dobrze... doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogaty666
Mogę wyjaśnić... Otóż skoro czekał na Ciebie ... to widać że mu na tym zależało... Ludzie którzy lubią zmieniać laski... nie czekają na jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×