Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flou

Właśnie odkryłam że mój ojciec zdradza mamę...

Polecane posty

Gość flou

Słuchajcie jestem totalnie zszokowana... znalazłam u ojca w szufladzie prezerwatywy... W małżeństwie moich rodziców nigdy nie było jakoś super, jestem pewna że nie sypiają ze sobą od dawna... publicznie nawet się nie przytulają, nie mówiąc o całowaniu... poradźcie co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogódź się z tym. Nic nie zmienisz. Im szybciej to przełkniesz i się oswoisz, tym szybciej poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
szukałam baterii... nie spodziewałam się czegoś takiego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypacz
pomóż ojcu je założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
myślicie że powiedzieć o tym mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
baterii potrzebuję do mojego Anal intrudera super 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
przykro mi że niektorzy mają pożywkę z czyjegoś nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tatuś z mamusią stosują prezerwatywy żebyś nie miała więcej rodzeństwa?? Albo mamusia nie lubi lewatywy i tatuś do seksu analnego je zakłada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrr
jestes pewna ze sie nie kochaja? tez publicznie sie z mezem nie całuje i nie prztulam, ale co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam identyczna sytuacje ze swojego dziecinstwa - wtedy znalazl prezerwatywy moj mlodszy brat i nie wiedzilismy co zrobic i oczywiscie 1e co nam przyszlo do glowy to to, ze ojciec zdradza mame, a nie, ze sypiaja ze soba - a oczywiscie prawda bylo to, ze moi rodzice uprawiaja sex (chociaz wtedy to mi wydawalo niemozliwe :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
mówię Ci że czułości nie ma od bardzo dawna między nimi... więc jakie jest prawdopodobieństwo że to robią... żadne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrr
kochaja=sypiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrr
ale u nas tez nie ma, a sypiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkhlihilhyiyio
jakby twoj tata zdradzal mame to myslisz, ze dowod zdrady by trzymal w domu, gdzie ty mozesz je odkryc, czy ukryl by gdzies w samochodzie pod wykladzina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
moja mama nie kocha ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
znam go trochę i stać by go było na takie chamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
wiesz, ja nigdy w szufladach nie grzebię więc pewnie mu to do głowy nie przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję: "moja mama nie kocha ojca..." "stać by go było na takie chamstwo..." kochac go matka nie kocha ale on bzykając na boku to już CHAMSTWO!!! Weźcie wy się wszystkie zastanówcie...kolejna, dla której facet ma być posłusznym pieskiem i nie myśleć o innych babach nawet jak ta w domu ma go w d...pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
słuchaj przecież brak miłości to zjawisko na ogólł wzajemne i wzięte nie z kosmosu ale z życia. moja mama zasługuje na kogoś dużo lepszego niż on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkhlihilhyiyio
a moze sie walą po nacy az huczy, a ty glupia juz robisz teorie spiskową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
tylko że ja mieszkam z nimi i teogo huczenia nie słyszę :o jestem dość spostrzegawcza... kiedyś 10 lat temu wiem że to robili... teraz od kilku lat na 99,99% nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz flou, zę on nie zasługuje na kogoś dużo lepszego niż mama... tak czy siak skoro nie ma owej miłości to nie wiem w czym widzissz problem - skoro się nie kochają to mająsię w dupie... ja jak nie kocham mojej sąsiadki to mi obojętne z kim się rżnie - tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
może i masz racje, tylko ja nadal chce wierzyć że zyje w normalnej uczciwej rodzinie... mój ojciec pewnie powinien być z kimś innym i moja mama też. Tylko że on ma dużo za uszami - papierosy, alkohol, teraz seks... moja mama nie ma nałogów, jest naprawdę dobrym człowiekiem, żal mi jej... :( jego jakoś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
właśnie się dowiedziałam że ojciec wraca jutro... ahaha... czyli jakby jasne że przygotował się na tę noc.... :o :o Boże co za zwierzę ;/ zwierzęta są dobre a on jest bydlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlkhh
Czyli wraca jutro, wiec jesli twierdzisz, ze przygotowal sie na te noc zostawiajac prezerwatywy w domu, w szafce, to niby z kim spedzi tę noc po wyjezdzie, z kochanka, a twoja matka bedzie w pokoju obok spala?? Ales tepa dziwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britney cips
z kochanką spedzi te noc, stara usnie, a kochanka czmychnie do ich pokoju i zaspokoi twojego ojca hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
baranie, znalazłam dwie otwarte paczki po 3 szt, w każdej paczce została tylko 1 szt, czyli ma ze sobą 4 kondomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flou
cips, moja mama nie jest stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×