Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddx

40-latka odpowie na pytania-czekam!!!

Polecane posty

Gość zzx
ja bede jutro i jutro zadam pytanie o ile bedziesz milego popoludnia{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
a to zadam teraz :jaka maja przyjemnosc kobiety z dochodzenia im na piersi,jakos nie moge tego zrozumiec jedna chyba udawala a druga narzekala na brak wrazliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu faceci(o ile nim jestes)uwazaja ze kobiety spedzajace czas na kafe sa "pasztetami"?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzx-pwiem ci tak:P:P,ja robie to dla partnera bo konczac na piersiach czuje swoja dominacje a faceci to lubia.tak naprawde kobieta z tego nie ma nic,tylko to ze partnerowi robi przyjemnosc.no,moze dobroczynny wplyw spermy na dekold:P:Pi tylko tyle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsfwefw
ddx 40 latko,dlaczego jesteś taka idiotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka łaskotka
potrzebuje na wrzesień potężną gotówkę w dolarach kiedy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
Dzieki,tak myslalem ze sciemnia z tymi och i ach ale luzik to byl tylko sex dla niej,naotmiast definicja pasztetu pewnie dlatego ze niektore,wiekszosc jest naprawde niezla ,polki sa wg mnie bardzo atrakcyjnymi kobietami ale wiadomo ze definicja piekna jest inna dla kazdego ,jesli podoba mi sie np Natalie Portman to wielu nie bedize sie podobać ,faceci patrrza na urode jak wiadomo choc nie wszyscy bo z odrobina checi i reki da sie z przecietnej dizewczyny zrobic slicznotkei to wcale nie plastikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
Milo uslyszec to z ust dojrzalej i inteligentnej kobiety - Twoje "chłopak" mnie odmladza.Dzieki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
oczywiscie moglbym tez odpowiedizec na Twoje pytania jesli masz ale jutro tez bede.Przepraszam wszystkich za przestawianie literek ale tu liczy sie dobra zabawa w topicu i mila atmosfera wiec ..olejmy to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
nic na sile ,wszystko swobodnie i relaxujaco.ja ide ale na odchodne daje Ci czulego,przyjacielskiego👄do jutra.Pozdrawiam Cie goraco,milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
Witam wszystkich,ddx jestes juz?Bede pozniej ale jakby co zagladne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×