Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddx

40-latka odpowie na pytania-czekam!!!

Polecane posty

żeby zaspokojac ludzka ciekawość.. ? liczysz sie napewno z atym , że 95% pytań bedzie dotyczyło sexu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak:)przeciez to juz nie ejst temat tabu jak kiedys i mozna na ten temat rozmawiac,zwlaszcza na erotycznym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Ty masz 40 lat ja mam 30 miałbym do Ciebie kilka pytań ale nie zadam ich tutaj publicznie bo cenie sobie prywatnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxooyyymmm
to ja ddx biedna ty 40 lata ze o tej porze,po pracy siedzisz sama na erotycznym i sie pdoniecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podniecam sie bo mam lepsze podniety niz kafeteria.ot tak po prostu lubie pogadac z MADRYMI ludzmi od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełenPoQus
ja niestety miałem 38 latkę w łóżku, porażka totalna, skóra wisząca, na dekolcie pełno zmarszczek, na tyłku skóra pomarszczona, to samo na brzuchu. Nie ma porównania z młodymi laskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej czterdziecho
jak często masz okres i jaki kolor ma twój stolec ? Masz luźną po porodzie ? Kto będzie premierem po Tusku ? Lubisz żywiecką podsuszaną ? Co ugotowałaś na obiad ? Golisz mychę czy puszczasz busz ? Jak często bierzesz prysznic ? Co myślisz o rosnącej wartości złotówki ? Czy warto brać kredyt we frankach ? Jaki masz rozmiar biustonosza i buta ? Lubisz nosić stringi ? Co myślisz o polityce Obamy na Dalekim Wschodzie ? Czy żydzi powinni się domagać zwrotu majątku od polski ? Czy myślisz, ze kaczor to pedał ? Za ile ciągniesz ? Czy boże narodzenie jest ważniejsze do wielkanocy ? Czy myślisz, że bozon Higgsa naprawdę istnieje ? Czy wszechświat ma granice ? Ile to jest pierwiastek z 1567788900321100307683222200 ? Czy uważasz, że kobiety są głupsze od factów ? Co myślisz o rodzinnych porodach ? Za ile byś poszła w tango z turasem ? Czy lubisz tipsy i chodzisz na solarę ? Jaki kolor mają twoje brodawki ? Czy uważasz, że kafeteria to siedlisko nerdów, prawików i idiotek po 40tce ? Czy można otworzyć okno ? Czy jesteś normalna ? Dlaczego zakładasz idiotyczne topiki na tym szambiarskim forum ? Czy Kopernik była kobietą ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wygladu kobiet kolo 40-stki to kwestia dbania o siebie i niestety genow.ja na swoj wyglad nie narzekam.powiedzialabym nawet ze teraz wygladam lepiej niz jak mialam np.30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxooyyymmm
to ja ddx podniecasz sie samotna 40 latko ,podniecasz.Mas zto szczescie,ze juz w domu jestes po pracy i siedzisz przed kompem zamiast na spacerze lub realnie sex uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełenPoQus
to ja ddx nie zgadzam się, ta 38 latka była bardzo zadbana, ale musisz rozróżnić pewne rzeczy, dbanie a wygląd to dwie różne rzeczy, na pewne kwestie nie mamy wpływu, tak jak np na biologię, około 30 roku życia w ciele kobiety zaczyna zanikać kolagen itp...no nie oszukasz biologii , choć byś nie wiadomo jak dbała o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej czterdziecho
to ja tu zadaje pytania stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede uprawiac kiedy bede miala na to ochote tak jak bylo do tej pory:)i niekoniecznie w tej chwili,znaj odpowiedniejsze pory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pełen pokus
coś się przypierdolił do bab, co ? A tobie nie spada ilość kolagenu z wiekiem ? Wiesz jak wygląda przeciętny polak w wieku 38 lat? Tak: http://fajne-zdjecia.pl/tag/twoj-stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełenPoQus
ale ja jestem facetem .... poza tym mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pełen pokus
czyli jesteś koło 30tki więc zaczyna ci spadać poziom kolagenu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pełen pokus
za parę lat się sypniesz jak twoj stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po to zalozylam ten topic zeby sie tu wyklocac i wyzywac.moj poziom troche od tego odbiega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasoaaa
to ja ddx ------------uprawiasz sek analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełenPoQus
wiesz o co chodzi, oczywiście że można dbać o siebie, i to jest moim zdaniem obowiązek każdego zarówno kobiet jak i mężczyzn, ale istnieje coś takiego jak biologia. Mi w tamtej na początku zaimponowała pewność siebie itp, ale po sexie z nią to hmmm trochę rozczarowany byłem, bo polubiłem ją, ale te ciało to hmmmm no nie wiem, nie umiał bym drugi raz z nią coś robić. W chwili obecnej mam dziewczynę już rok, ma 21 lat i....wierz mi, niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja nie mogę
tak, trochę odbiega. Ale tylko trochę, ociupineczkę. Generalnie kiepsko z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt.zadbana kobieta w wieku kolo 40 i facet kolo 40 wyglada przewaznie jak jej ojciec:)dlatego mam o wiele mlodszego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×