Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddx

40-latka odpowie na pytania-czekam!!!

Polecane posty

to zalezy od nastroju,czasami delikatnie i zmyslowo.czasami ostro i namietnie.duzo zalezy od partnera jaki nastroj wprowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,widze ze teraz mlodziez jest tak doswiadczona i pewna siebie za na niewiele sie zda moja ewentualna pomoc,w sumie cieszy mnie to bardzo,kiedys w wieku 15 lat pytalam mamy po co sa podpaski ...teraz kazda 15-latka wie wiecej ale....czy to rzeczywiscie jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tego sprawdzic:)wystarczy cieszyc sie ze orgazm istnieje a ze trzeba o niego walczyc i sie go uczyc to juz inna bajka:):P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
jestem ,jestem,oczywiscie zdrzemnalem sie troszeczke ale obudziło mnie pragnienie wiec patrze a tu...nowe posty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madre stwierdzenie:)chyle czola facetowi ktory jest na tyle inteligentny zeby to zrozumial:)kobiety nie da sie zrozumiec,trzeba ja zaskakiwac i intrygowac.to wszystko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
klamka mowisz:)Zatem mozesz isc ze mna lulu ,miejsca starczy a i dokonczyc rozmowe bedzie mozna.Przyznam ze ja tez wymiekam ale podejrzewalem ze jestes zajeta wiec to tu to tam a pozniej jak usiadlem ...tak wstalem za 4 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam porzadki w szafach:):)banalne ale prawdziwe...powyrzucalam wszystko co bylo zbedne...a co mi tam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
a juz myslalem ze bedziesz pierwsza dzis komentujaca po południu ale ciesze sie ze zdazylismy sie "zobaczyc " na topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
wybacz ze pytam ale robilas poradki przed dlugim weekendem czy tak z nudow?ja u siebie w warsztacie segregacja ,dodaj do tego niewyspanie i masz obraz dlaczego padlem "))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
*porzadki mialo byc ,zjadam literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze.w koncu jestes jednym z "pierwszych" odwaznych :P:P,jak widzisz byly tu tez nieciekawe wypowiedzia ale trudno,ile osob tyle zdan:):)czasami zastanawiam sie jakby mnie ocenili gdyby mnie zobaczyli...czy tez per"stara ruro":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
to jak ,konczymyna dzis?mysle ze nie iwem o ktorej bedziesz jutro ale bede sledzil temat choc juz wieczorkiem poznym nie napisze:)CHoc chcialbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie dlaczego "padles",przesilenie wiosenne plus wysilek fizyczny:)norma:P:Pwazne ze wstales:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
ciesze sie ze jestem kims waznym w topicu,tak miedzy nami w czasie Twojej nieobecnosci troszke go pielegnuje ale ciii:)))Mysle ze do rury Ci bardzo daleko tak jak mi do starego pryka a zobaczyc by chcial kazdy pewnie ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co?z chcecia ci pokaze,jakos kompromitacji sie nie obawiam:):)nawet byloby lepiej gdybys wiedzial z kim gadasz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
dobrze a zatem dobranoc i slodkich snow i mysle ze sie nie obrazisz za przyjacielskiego👄Pa do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
:)))) ja tez ale moze poczekajmy do jutra,bedzie bardziej ciekawie :)Dziekuje za zaufanie :))jutro podam Ci @ i wysle swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzx
A wiec jeszcze raz mocno Cie sciskam i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj klamka:)jak juz pisalam nie boje sie pokazac mojej twarzy.nie mam kompleksow ani dziwnych zahamowan.inna sprawa...nie chche buc jedna z wielu w kolekcji...moge panowac krotko ale niepodzielnie,pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj sie dzieje na tej kafeterii!!!!!!!!!!!!! Kogo uwłaczał mój wczorajszy wpis,że wiecej sie tutaj nie pojawię poniewaz przewyższaż mnie intelektem.!!!! Rozpiżdziaj na cafe jest TOTALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×