Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

przeciez to jest jakis bezsens :/ a co jak Cie facet klepnie w tylek?? i poczuje jak mu sie reka w gabce zapada ??? wstyd i siara :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU jestem za :-P Michaszkoo oj ale doo czasu a tego klepnięcia przynajmniej sobie popatrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak powiedzialem jakis ale moze byc twoj facet przykladowo nieee ja nie lubie takich rzeczy to jest oszukiwanie plci przeciwnej a babki i tak sa ladne duzo ladniejsze od facetow wiec po co ten cyrk z udoskonalaniem wszystkiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla facetów nie robia majtek z gabka tam (wiadomo gdzie) i skarpetki tez sobie w majtki nie pchamy wiec to taka chyba kobieca sprawa z ta doskonaloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis debil sie zawsze znajdzie :D skoro torebki kupuj i nosza to czemu wypychanych majtek nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu musisz zacząć produkcję takich rzeczy dla mężczyzn :-P komputer mi siadł i na nowo muszę zacząć pisanie- technika :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolerzanka dobrze to mnie chyba znielubila :( z za glebokiego Plebsu pochodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie Michaszkooo jakże bym mogła :D haha ZU uwierz że ja też.... znam jednego takiego przy którym wszystkie kobiety przegrywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie ten co ja znam pudru nie używa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam powiedzieć dokładnie :-P??hah kiedyś myślałam że zmienił orientację - i nadal w to wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łazience siedzi trzy godziny- czasami gorzej niż baba :D depilacja, farbowanie włosków to jego specjalność - ostatecznie nie za bardzo go lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa zazdroszczę że ma tak piękne włosy :classic_cool: sama byś zazdrościła :-P- braku mózgu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam z nim kłótnie w wieku 16 lat i przede mną stał otwarty świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×