Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

AlinaZalamana hymmmmmmmmm :] Skad wiesz ze rozmawialas akurat ze mna??? Nie wiem kim jestes :/ o jaka pomoc pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze :D po imprezie hymmmmmmmmm boli mnie glowa do dzis a muzyke dalej slysze w uszach mam podkrazone oczy, i jestem juz po 5 kawach A co u Ciebie :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa na kaca:-P wypij coś z cytryną a ja robię drugą kawę i zastanawiam się jak przetrzymać dzisiejszy dzień- wczoraj chyba poszalałam :-P zadowoleni z prezentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze siedemnaście dni i urlop hmmmm rozmarzyłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowoleni :] nawet bardzo :D wiec musze podziekowa ZU bo ona go dla mnie upatrzyla na necie :] A gdzie tak szalalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łóżku przy kompie - rozwiałam do czwartej z moją siostrą ...niestety tą drogą w tej chwili mogę się z nią tylko komunikować a nic do niej nie dociera- muszę poczekać do urlopu ... mój głos wtedy zdziała z nią cuda, mam nadzieje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
Pamietasz kiedys sie wypowiadales u mnie na topiku odnosnie kredytów itd, sprawy bankowe ogólnie wiec ja mam taki problem z przewalutowaniem kredytu za mieszkanie kupione za granica Mam kilka pytan jesli mialbys czas i chcec bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze A co siostra pokazuje rogi :D:D:D mlodsza czy starsza ???? niewiedzialem ze masz rodzenstwo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlinaZalamana Jezeli Twoje mieszkanie zostalo kupione w Uk badz Francji jestem w stanie Tobie pomóc To mój mail Michaszkoo@o2.pl napisz jak sie sprawa przedstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie siostry Michaszkoo i praktycznie tylko je mam w życiu( nie licząc dzieciaków sióstr i mężów) - ja jestem najmłodsza :-P tym razem nie tyle co pokazuje rogi ale nie myśli ;-) coś mi się wydaje że uroda u niej nie idzie wspólnie z inteligencją wydało się jak mnie czytasz :D- już kiedyś wspominałam o rodzeństwie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlinaZalamana Niestety nie moge sie z Toba spotkac w czasie komfortowym dla Ciebie. Ja jestem w Polsce tylko do 15-go maja dlatego wysaem Ci maila zwrotnego z moim numerem tel. zadzwon do mnie to jakos sie dogadamy co do terminu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem- chce się przenieść do Anglii idę tylko zdam papiery i wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ej no to nie jest tak zle chyba :D:D Mam wielu znajomych w Anglii i sam mieszkam w Uk juz kilka dobrych lat :] Dlaczego tak niechetnie podchodzisz do tego pomyslu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Bawilem sie jak malolat :D:D Aha dzieki za znalezienie prezentu bardzo im przypadl do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
wyslalam Ci sms-a to jest jedyny dzien kiedy ja moge takze prosze Cie jakbys dal rade w srode co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadam sniadan z rana :] jem jakies japko i miske owsianki - cale sniadanie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlinaZalamana Ok moze byc sroda ale musisz sie pofatygowac do mnie do domu, bo ja raczej nie bede nmial czasu jechac w jakies inne miejsce, aha i tak mozesz zabrac dzieciaczka ze soba, nie przeszkadza mi to wogóle Wyslalem Ci adres i wskazówki jak dojechac ale biorac pod uwage ze mieszkasz w Warszawie nie powinien byc to kolosalny problem :D To jak ??? Napisz tez o której

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
ok to bede o 20-stej pasuje Ci ?? Naprawde dzieki Michal za to :) fajnie ze pomozesz w tych wszystkich papierach :) A twoje dziewczyny z forum nie beda zle ?? ze ja Ci do domu przychodze bo czekajac na twoja odpowiedz poczytalam troche i wydaje sie ze wchodze im w parade :( za co z góry przepraszam dlatego odrazu napisze tutaj do dziewczyn ze mam meza i nic z tych rzeczy nie chcem od Ciebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×