Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

u mnie morze odpada :/ na pewno nie w tym sezonie bo nie dam rady A co jak u mnie bedziecie to bedziesz sie czula zobowiazana w jakis sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziecie spiete mam rozumiec bo bedziecie u mnie hymmmmmmmmmmm a znajomych to czasem nie odwiedzacie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscie nie sprzataja zasada taka goscinnosci :] po za tym ja umiem sprzatac i jestem nawet calkiem niezly w tym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja odwiedzam :-P oj ale ja tylko wpadnę na tą kolację obiecaną a tak ulotnie się na noc jak kamfora:D - tak więc nie nabałaganię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy sie za to umówic ze ja organizuje 1-sze spotkanie a wy 2 ??? Pasuje :] mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze A czemu sie ulotnisz???? bedziesz w hotelu mieszkala przecierz to jest bezsens :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU będziesz musiała biegać za mną żeby nadążyć :D Michaszkoo właśnie o tym myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeej to sie nie dogadaliusmy chyba :/ ja myslalem cxaly czas ze wy na pare dni przyjedziecie inaczej tluc sie pociagiem kilka godzin tylko po to zeby razem zjesc kolacje jest besensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo ale ja przyjadę na parę dni ..przecież pisałam :-P hihi ZU poznamy nocne życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie badzmy dziecmi :] przeciez zaplacicie majatek za nocleg w hotelu rownie dobrze mozecie spac u mnie w domu co ta za rónica ?? ano taka ze nie trzeba placic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym Michaszkoo ma racje, znam ceny w warszawskich hotelach bo jak lece na wakacje za granica to zawsze jestem w Warszawie dzien wczesniej zeby sie wyspac jak czlowiek Michaszko, my po prostu nie chcemy robic klopotu to po pierwsze, bo goscie w domu to wiadomo ze jest troche zawracania glowy dobrze - caluj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU a gdzie spałaś w Wawie w którym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hotelu Okecie i nie powiem bo jest fajny, a wzielam akurat ten bo jest blisko lotniska a mialam odprawe na lot do Grecji na godzine 3 w nocy wiec musialam byc w Wawie poprzedniego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dziwie co tak dziwnie smakuję :D Michaszkoo śpiochasz już tam przed kompem-??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta no wiesz ja was do niczego nie bede przymuszal, wasza decyzja ze swojej strony to moge powiedziec ze to dla mnie zaden klopot i tak pokoje leza odlogiem puste wiec miejsce jest nawet odmalowalem zeby nie bylo ze standard jest nizszy niz hotelowy :) Ale tak jak mówie wasza decyzja. Moze zmienicie zdanie naq miejscu jak sie poznamy :D bo to pewnie o to chodzi po czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×