Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

to jest siostra mojego dobrego kumpla z PL, przyjechala poszukac sobie pracy itp. i puki sobie nie znajdzie normalnej roboty i mieszkania bedzie mieszkac u mnie zeby nie wyplukac sie z siana ktore ma ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta ja tez nie mam na co narzekac dziewczyna jest pedantka straszna robi w chacie wszystko jezeli chodzi o sprzatanie itp. nawet firanki mi wyprala :) z czego sie ciesze bo ja nigdy nie zwracalem na to uwagi :) typowy facet ze mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zolw to chyba w Polsce jest zjawisko jakies bo jak ona go zobaczyla to poczatkowo sie go bala :D:D:D:D ale mialem smiech :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie intymne
ile razy za noc zdolny jesteś się spuśxić? I ile orgazmów uzyskuje twoja kopulantka, gdyż twoja ejakulacja nie musi pokrywać się z orgazmem kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie intymne
po jaki chuj wszyscy z tego topiku się zaczernili? Przecież po id nicku jesteście łatwo namierzalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze ona sie mnie boi troche bo odzywa sie do mnie tylko wtedy jak cos chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU nie slyszalas jestesmy po ID nicku latwo namierzalni buhahahahahahahaha idz dziecko do szkoly na informatyke i sie poucz lepiej Kurwa mac bo mnie po ID nicku CBA namierzy :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
ale tu u was kwieciste slownictwo :P :D zaraz poczytam o co chodzi ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Fakt ID to gorzej jak kamerka w sypialni - strzez sie kto moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu chyba ktos to z jakiejs ksiazki przepisal :D:D:D albo chcial madrutkiego udac co za slownictwo Kopulantka ejakulacja jak mnie wnerwia jak ktos sie stara zablysnac slownictwem ktorego normalnie zaden czlowiek nie uzywa no chyba ze mowa o ginekologu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
ZU, mniej sie boisz, bo jestes grzeczna dziewczynka? :P Michaszkoo, a Ciebie to chyba latwo zdenerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×