Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

dlatego teraz moje komplementy sie ograniczaja do poziomu przedszkolaka czyli - jestes ladna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze jak kiedys powiedzialem do dziewczyny ze ma takie cialo ze chcialbym je trzymac w rekach i nigdy nie wypuszczac to tez mi powiedziala ze to bylo chamskie :? ja juz sam teraz niewiem co jest chamskie a co nie jest :/ I'am confused :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam spojrzeć do słownika co to oznacza ;-) hmmm ale jak nie powiesz nic to też źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja musze uciekac... wieczorem sie odezwe pewnie, teraz nie moge sie skupic bo wlasnie mama do mnie dzwonila...miala dzis wyniki biopsji odebrac od onkologa a teraz dzwonila ze miala juz robiona mammografie i czeka na konsultacje chirurga :( Jezu, trzymajcie kciuki, sama nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znowu historia inna siedze sobie w barze i slysze jak koles mówi do dziewczyny cytuje: "jestes najlepsza suka jaka w zyciu mialem" a ona sie zaczela cieszyc wyobrazcie sobie moj szok :o ja jak powiem ze chcialbym zobzczyc jak ruszasz pupa nawet w chamskim znaczeniu to obrywam a tutaj koles obok mnie mowi do laski ze jest suka a ona sie cieszy i wez badz madry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU to daj znać wieczorem - co z twoją mamą , będę trzymać kciuki - raczej na takie rzeczy mam alergie :( Michszkoo może faktycznie dziewczyna z baru nie była nic warta to taki komplement ją uszczęśliwił, zadowolił jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam bo mam koniec pracy Zu trzymam kciuki bedzie dobrze zobaczysz :] Dobrze trenuj to wchodzenie i wychodzenie i spotykamy sie wieczorem na kawie w kafe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to życzę wam miłego popołudnia - a ja lecę już trochę raportów porobić bo będzie ciężko coś dzisiaj widzę - kawę przyniosę z sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani przepraszam, ale nie jestem w stanie siedzieć przed komputerem... Idę spać bo głowa mi już pęka a oczy mam wypłakane do granic możliwości Są wyniki. Jest nowotwór. Operacja w trybie pilnym w najbliższy wtorek... Odezwę się do Was pewnie jutro. Bądźcie przy mnie myślami jeśli możecie, przyda się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU może wszystko będzie dobrze a przynajmniej musisz mieć takie myśli- pozytywne - operacja czego kochanie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miała już wymazy robione i wysyłane do laboratorium ? głowa do góry ZU - na tą chwilę najważniejsze jest że jesteś z nią i jeszcze jedna ważna rzecz żeby operacja się udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jak będziesz chciała ZU porozmawiać to pisz tu czy na maila 👄 bo przytulić nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
ZU trzymam kciuki aby operacja sie udala. Wiem o czym mowisz , znam ten bol bo Moja mama tez miala nowotwor. badz przy niej i ja wspieraj. To jest dla niej teraz najwazniejsze. I zobaczysz bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
Michaszkoo, dziekuje za odpowiedzi na moje pytania. Jescze do tego nawiaze innym razem. Uzbieraja mi sie kolejne watpliwosci i w zwiazku z tym pytania.... a teraz... Najpierw przytocze twoje odpowiedzi na inne pytanie. Jak zachowuje sie facet który jest zakochany? Jezeli chodzi o goscia w moim wieku to nie oczekuj ze bedzie serenady Ci wyspiewywal pod balkonem, raczej spojrzenia, komplementy, jakas romantyczna kolacja, adorowanie kobiety na kadym kroku (zaznaczam ze duzo zalezy od kobiety co nie ) I pytanie do ciebie: 1. co dokladnie zalezy od kobiety? 2. Jakie to maja byc spojrzenia ktore zdradza ze facet juz kocha, czy sie zakochal? 3 i czy w ogole facet w wieku okolic 40 roku zycia jescze sie zakochuje? uzaleznia od kobiety czy to raczej ewentualnie przywiazanie , przyzwyczajenie? 4 a tak apropo Michaszko to ile masz lat ?? I w jakim miescie jestes? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny :) wczoraj mnie nie bylo bo bylem w szpitalu, wiem juz co z moja nog jest nie tak. Ania Nawet nie wiesz jak mi przykro :( ale teraz nie jest czas zeby sie zalamywac, musisz by silna dla swojej Mamy zeby ja wesprzec na duchu ja wierze ze wszystko bedzie dobrze, wiem ze to trudne ale trzeba myslec pozytywnie i nie tracic nadzieji Daj znac co i jak z twoja Mama 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londonianka I . co dokladnie zalezy od kobiety? Wszystko powiedzialbym, facet to obserwator nie zrobi kroku naprzod jesli nie czuje aprobaty ze strony kobiety Mówimy i patrzymy na reakcje kobiety, i wtedy wiadomo czy mozna posunac sie dalej.. 2. Jakie to maja byc spojrzenia ktore zdradza ze facet juz kocha, czy sie zakochal? Ciezko powiedziec, takie zalotne, kazdy nazywa to inaczej jedni ze maslane oczy inni ze iskierki w oczach. Niewiem jak mam to opisac. Moim zdaniem to jest takie wodzenie wzrokiem za kobiet 3 i czy w ogole facet w wieku okolic 40 roku zycia jescze sie zakoch*je? uzaleznia od kobiety czy to raczej ewentualnie przywiazanie , przyzwyczajenie? Ogólnikowo rzecz biorac wiek nie ma znaczenia jesli chodzi o zakochanie sie. Ale jezeli chodzi o uzalenienie od kobiety to ja akurat jestem z tych co raczej od kobiety nigdy zalezni nie beda, wiec nie potrafie udzielic jednoznacznej odpowiedzi 4 a tak apropo Michaszko to ile masz lat ?? I w jakim miescie jestes? 35 lat, zalezy czasem Warszawa czasem Londyn Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka 🌼 weszłam tylko powiedzieć że dopiero jutro wieczorkiem wejdę was pomęczyć - tylko nie płaczcie :) ZU trzymaj się tam, mam nadzieje że sobie wszystko poukładałaś w główce 👄 Michaszkoo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weszłam jeszcze do was- o chyba się za szybko pozbierałam z wszystkim a pociąg mam o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×