Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość londonianka
Michaszkoo, 1 jesli facet nawet zartem mowi do kobiety ze ja bedzie lizal i zerznie dzisiaj wieczorem to znaczy ze nie ma do niej szacunku czy jest to jego sposob wyrazania wlasnej fantazji ? wiem to glupie pytanie mam swoja opi9nie na ten temat. chcialabym poznanc twoja... Michaszko to ty tez londonczyk, bo ja myslslam ze ty ze stanow jestes ;)) gdzies chyba w jakims wczesniejszym poscie wyczytalam ale pewna nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta niestety taki jest ból bycia atrakcyjnym :D moze to co powiem zabrzmi dziwnie ale tak ze swoich obserwacji stwierdzam ze jak ktos jest atrakcyjny to to ludziom wystarczy poniekad nawet nie staraja sie poznac tej osoby w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze uslyszalam takie cos ze jestem zbyt atrakcyjna.... i jakos malo kto jest w stanie uwierzyc ze jestem zwykla dziewczyna do ktorej mozna podejsc i nie zgrywac sie na nie wiadomo kogo, ze w domu uwielbiam gotowac dla mojego faceta, i ze z checia pozegnam sie z uroda i figura aby tylko miec dziecko ... oddala bym to bez mrugniecia okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londonianka 1 jesli facet nawet zartem mowi do kobiety ze ja bedzie lizal i zerznie dzisiaj wieczorem to znaczy ze nie ma do niej szacunku czy jest to jego sposob wyrazania wlasnej fantazji ? Moim zdaniem brak szacunku (ale trzeba zwrócic uwage na fakt ze facet szanuje Ciebie tak jak na to zaslugujesz) czyli przykladowo jak jestes (a tego niewiem) latwa to w jego ustach moze byc to komplement, a jak nie jestes to cie obrazil A intyligentny gosc moze wyrazic wlasna fantazje bez ordynarnych slów. Tyle Michaszko to ty tez londonczyk, bo ja myslslam ze ty ze stanow jestes gdzies chyba w jakims wczesniejszym poscie wyczytalam ale pewna nie bylam. Urodzilem sie w Polsce i jestem Polakiem wychowalem sie w stanach a mieszkam w Uk ( co nie czyni ze mnie Londynczyka którym nigdy nie bylem nie jestem i nie bede )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta Jestes naprawde swietna kobieta i jestem pewnien ze nie jeden facet dal by sie wykastrowac zeby z Toba byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
Michaszkoo, poki co sam mowisz ze mieszkasz w londynie wiec tymczasowo jestes londynczykiem chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
Michaszkoo, a latwa kobieta w oczach faceta to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda jest taka ze faceci sie boja kobiet z silnym charakterem, takich ktore maja jasne zasady w zyciu i sie ich trzymaja... a ja jestem konsekwentna, co nie znaczy ze nie mam wielkiego serducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
ZU z ust mi to wyjelas, chaialm zaopytac Michaszkoo, z jakim facetem , jakiego charakteru kobiety silnego charakteru piowinny sie wiazac, jak on to widzi. Michaszkoo, czy kobieta z silnym charakterem widzaca zcego chce powinna sie lepeij zwiazac z facetem jescze silniejszym od niej czy odwrotnie slabszym od niej zeby ona mogla decydowac ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z doswiadczenia moge odpowiedziec ze facet do pary dla takiej kobiety tez musi miec dosc silny charakter, zeby byl partnerem w zyciu a nie kims takim kto jest aby tylko byl i wcale nie oznacza to wiecznych klotni, wrecz przeciwnie, to sprawia, ze jest ogromny szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
Ijescze jedno. Mowisz ze facet jest obserwatorem: obserwuje kobiete, wsluchuje sie w nia, zapewne zeby wiedziec czego ona chce i czego on sam. Po jakim czasie od wspolnego spotykania sie myslisz ze mozna zaczac rozmawiac o przyszlosci tak zeby nie bylo to za szybko i nie odstraszyc a Z DRUGIEJ STRONY ABY ZA DLUGO NIE BYC W NIEPEWNOSCI CO DO ZWIAZKU? dziekuje za odpowiedzi. Zycze milego popludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
ZU tak to jest wlasnie to. ja tez mysle ze wole faceta silnego, moze byc nawet silniejszy ode mnie, ale nie za slaby. Musi miec swoje zdanie. Tylko ze wlasnie najgorsze jest to ze te silne charaktery niestety czesto sie kloca. chyba jedne musi byc takim ktory ustapi, alebo raz jeden raz drugi. Michaszkoo co ty o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem wam tak facet bez silnego charakteru to nie facet tylko srelum polelum (moja ciocia tak mawiala) A kobieta która sie nie szanuje to taka co na widok meskich spodni ma kisiel w majtkach i pozwala sie traktowac jak dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londonianka mysle ze niema okreslonego czasu a o zwiazku trzeba rozmawiac po paru pierwszych randkach zeby sie zorientowac czy ta 2-ga osoba mysli podobnie w sensie czy dla niej to nie jest tylko wygodny uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, wygodne uklady sa ostatnio w modzie a jak ja nie ukrywam ze chce stalego zwiazku z normalnym facetem(i nie chodzi mi o malzenstwo) i dziecka, to praktycznie kazdy sie oblewa zimnym potem i bierze nogi za pas... no takie czasy nastaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony nie zamierzam nikogo czarowac ze nie chce stabilizcji, a jesli sie wiazac z facetem to tylko z takim ktory wie czego chce i dazy do tego co ja a zawodowo i charakterem mozemy sie diametralnie roznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta szkoda ze sie wtedy nie poznalismy :] a swoja droga to ja nadal wierze w idealy, choc moj kumpel mowi ze idealy sie sprzedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×