Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

zawsze uśmiechnięta tak poznamy sie tylko teraz to jak sie poznamy to bedziesz singlem :] ( a moze i nie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fszystko no bo popatrzmy na to tak Kobiety sa piekne pod kazdym wzgledem tu wciecie tu zaokraglenie biust itd. gladka skóra - jednym slowem perfekcja a faceci :/ nasze narzady nie dosc ze sa na zewnatrz to wygladaja tak jakby zdjeli troszke niepotrzebnej skóry z lokcia i tam przyczepili i ogólnie cera nie ta bardziej sie pocimy itd. same negatywy :/ mam jeszcze pare innych przykladow jak masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta czy wazne :D no niby nie powinno miec to znaczenia z drugiej jednak strony dla mnie jako dla faceta to jest wazne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko, przeciez to jest w facecie najfajniejsze, ze jest wlasnie taki "inny" niz my Ja lubie czuc ta wasza meska grubsza skore pod palcami :) ta z lokcia zdjeta :D jak to okresliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak wezmy pod uwage zdolnosc do reprodukcji niby my (faceci) powinnismy zbierac za to puchary ale tak naprawde fakty sa takie : Jak kobieta chce miec dziecko (w sensie jej czas nastal teraz) to nie wazne czy kogos ma na stale jak chce miec dziecko to bedzie je miala bo to ona je urodzi i tyle A facet ?? jak chce miec dziecko to musi znalezc najpierw kobiete no i to nie byle jaka (nie jakas pierwsza z brzegu) takze bedac samotnym facetem (tak jak ja) to my se mozemy pochciec tylko tyle naszego dawac dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wezmy pod uwage mode i zdolnosc poprawy samego siebie Facet ma mizerny wybór co nie jak nie jest atrakcyjny to niczym tego nie nadrobi niestety Kobieta no i tutaj sie zaczyna pole do popisu : kosmetyki, make-up, 500 tysiecy rodzajów butów do wyboru, spódnice i sukienki itd. w ciagu godziny czasu z brzydkiego kaczatka mozna zrobic królewne co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam fakt kiedy ktos placze jak placze kobieta to kazdemu facetowi sie serce zaciska jak facet placze to sie kobiety z niego nabijaja ze ciapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w facecie jesli ktos szuka atrakcyjnosci na zewnatrz to sie moze grubo przejechac...niestety a patrzec trzeba na to co ma w srodku, ja szczerze mowiac nie mam potrzeby jakiegos super atrakcyjnego faceta, za to takiego ktory by byl partnerem i oparciem dla mnie - to owszem ale to sa mje poglady po wielu latach, nie zawsze tak mialam i to byl moja blad. dzis wiem co sie ceni w facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogólnie tak jak mówilem w koncowym rozrachunku Babka zawsze wygrywa i nie to eby mi to przeszkadzalo naley sie wam (chocby za comiesieczne cierpienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet placze to ciapa?? no moim zdaniem nie do konca, bo to znaczy ze to wazna dla niego kobieta jesli przez nia placze, a oprocz tego tak sie poznaje ze facet ma uczucia i wrazliwosc nie mowie o nadmiarze lez, ale czasem sa okolicznosci gdzie lzy po prostu sa i tak samo trzeba zrozumiec faceta jak i kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jest jescze jedna rzecz któr wy macie na starcie, my musimy sie tego nauczyc co jest trudne (ale wykonalne) a i tak nie ma pewnosci ze kazdy z nas takowa umiejetnosc posiadzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta o ludzie... polowa kobiet nie przezywa zadnych orgazmow a Ty mowi o multi ??? WTF POWAZNIE ?? nie wiedzialem o tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie powiedzenie mojego wujasa "kobieta zawsze moze - ale nie zawsze chce, a facet zawsze chce- ale nie zawsze moze" smutne ale prawdziwe niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, czasem to wina faceta bo nie wystarczy kobiete potarmosic po piersiach i w nia wejsc zeby miala orgazm, a niektorzy faceci jakby tego nie wiedza a czasem jest tez tak ze mialam ciezki dzien i wtedy chocby facet nie wiem jak sie staral to nie dojde i to niczyja wina roznie bywa, czasem sama kobieta nie wie co ma zrbic i jak faceta pokierowac zeby tez doszla. Ale to juz inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem wydaje mi sie ze facet to wie kiedy kobieta ze tak powiem dojdzie znaczy no kurde hymmmmmm powiem na sobie bo mi tak latwiej ja przykladowo wiem kiedy inni czy wiedza to tego nie wiem ale wiedziec wg. mnie powinni z tym tarmoszeniem po piersiach to ja nie wiem :/ moim zdaniem to powinno byc tak ze chcem bardziej dac tej 2 osobie przyjemnosc niz ja od niej czerpac (ale nie wiem czy u kazdego to dziala w ten sposob) no i jezeli chodzi o mnie to dla mnie w calym sexie najlepsza jest gra wstepna i zawsze sie staram zeby trwala jak najdluzej Ale tak jak zaznaczylem, to jest moja opinia jak mysla inni tego niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mam identyczne podejscie i zawsze skupiam sie bardzo na partnerze, siebie stawiam na drugim miejscu :) ale musze przyznac ze nie kazdy facet tak ma niestety i to sie przeklada na mniejsza satysfakcje a czasem wrecz na rozczarowanie dlatego jak w lozku nie ma udanego seksu to juz w zwiazku jest ciezej, bo dla ludzi doroslych seks jest wazny, a seks zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta wszystko zalezy od upodoban dlatego nie rozumiem ludzi którzy o sexie nie rozmawiaja bo to jest zbyt intymne :/ a wiele takich osób znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dodac, czasem bardziej niz orgazmu szuka sie w lozku bliskosci i czulosci. Wtedy nawet jak sie nie dojdzie do konca to jest cudownie i nie ma tego niedosytu No przynajmniej ja tak mam, nie wiem jak inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×