Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Ja sie przenosze i chcem Ciebie zabrac tez ale ostateczna decyzja nalezy do Ciebie of kors :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D tak tak widzialem i tak sie zastanawiam jak mozna klczec pod krzeslem :D:D:D to jakiej wielkosci jest to krzeslo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapaap
🖐️ buraki. Adijos 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslny to i moze malo ale za to oczami wyobrazni to nawet nie wiesz ile obmyslilem sposobów :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj hahahaha a to nie forum o warzywkach :P no tak wkoncu nie kazdy jest w stanie zajarzyc :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry misiaczki - ale mam dzień dzisiaj :-O weszłam tutaj i humorek mi się poprawił - widzę że Michaszkoo chce dołączyć do naszego przedstawienia ;-) a co to za zmiana forum się szykuje :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaByrnes
Martwica tematu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulka2011
Michaszko, 1. czy facet kobieciarz moze sie zmienic 2.jelsi tak to a) kiedy? b ) co moze go zmienic? 3 czy mezczyzni kobieciarstwo maja od urodzenia czy cos w zyciu moglo wplynac na to ze wykorzytuja kobiety? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memento_mori
@niuniulka2011 Mam ok 40 lat i jestem facetem. Mogę odpowiedzieć na twoje pytania jeśli chcesz. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulka2011
Hej :) Mam pytanie , szukasz mlodej dziewczyny moze na niezobowiazujacy seks ? Podniecaja mnie starsi panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memento_mori
@niuniulka2011 Jeśli chodzi o propozycję seksu. Nie, dziękuję. Przyjmuję tą propozycję jako komplement :) Wiesz, nie chciałbym denerwować żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulka2011
Szkoda.Zona nie musi sie dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memento_mori
@niuniulka2011 Jak sama będziesz czyjąś żoną, to zobaczysz jak diametralnie zmieni Ci się punkt widzenia. O 180 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulka2011
Nie bede , jestem transwestytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że ten topik już nikt nie odkopie a tu taka niespodzianka :) pozdrawiam osoby które uczestniczyły w rozmowie wcześniej na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat umarl Nie piszcie prosze na nim Nie chcem juz uczestniczyc w dyskusjach na tym forum Dobrze - pozdrawiam rówiez Ogolnie bylo duzo smiechow i zabawy na tym topiku prosilem admina o usuniecie tematu ale sie nie zgodzil twierdzac ze temat jest nadal sledzony przez wiele osób Pozdrawiam Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×