Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Adolf Hitler i Ewa Braun wzięli ślub 29 kwietnia 1945

Polecane posty

dziś jest pokaz pychy , bogactwa , próżności oraz "wyższości" by pokazać , jakimi robalami są ludzie dla tego niemieckiego rodu , którzy rządzi tronami , uważając się za nadludzi...... a ciemna masa macha chorągiewkami , flagami i się cieszy z tego , uczestniczy i przejmuje się tym faktem , a że jest niczym dla nich - a pamiętajcie , że każda krytyka wobec tych bandyckich rodów spotyka się niesłychaną agresją i brutalnością.... nie szukajcie tam miłości , bo jej tam nie ma - są tylko układy i interesy , władza i odpowiednie ku temu charaktery....jest mieszanie się między sobą od stuleci i kazirodztwo , by żadne z zewnątrz nie mógł się tam dostać , są chore filozofie jak marksizm , darwinizm i nietzscheanizm... żaden normalny człowiek , ani jego rodzina nie zniosła by tyle bogactwa , bandytyzmu oraz kłamstwa w historii, co ci psychopaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie uważasz autorze topika
są doniesienia przeczące ślubowi Adolfa i Evy był nawet program Wołoszańskiego gdzie była teza iż Braun przezyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z szaconkiem proszę do pana
cholerka, trochę późno na składanie życzeń, i całkiem możliwe, że nowożeńcy przypominają raczej mumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam ale nie powiem kto
oni nie byli małżeństwem tylko uprawiali seks potajemnie w bunkrze a Hitler byl pissingowcem - jest o tym wystawa jakiejś żydówki w CSW teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuwazasz ze wszyscy ludzie
rodzacy sie w bogatych czy znanych rodzinach to bandyci? Tak samo uwazali niejaki Stalin, Mao i paru innych krwi żądnych ... Prymitywne myslenie. I niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z szaconkiem proszę do pana
a to świński ryj z tego Fonka Hitlera, na kocią łapę, żył z babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy pan i władca
tutaj macie artykuł o tym http://wyborcza.pl/1,86176,7819114,29_kwietnia_1945_r__W_bunkrze_wesele.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, trochę późno na składanie życzeń, i całkiem możliwe, że nowożeńcy przypominają raczej mumie. nie, no są bardzo" ludzcy"...wystarczy na nich popatrzeć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienżycia
No nieżle - to warto wiedzieć wiecie. I tyle wam napiszę. I że już wam więcej nie napiszę o pałacu Buckingham bo nie wolno krzywdzić rodziny królewskiej bo wtedy Bog nie chce człowieka. Dokładnie Pan Jezus. A bo to bez sensu wyrządzać rodzinie królewskiej. Najwyżej sie zabija i koniec. I tyle. Jak już ktoś ma tytuł to albo szanujesz albo co to robisz. No a wiecie pozbywać sie Boga dla kafeterii. Lepiej z Nim żyć dobrze, nie? Im też wyrządzali i co z tego mają. Jakiś stolarz - i co z tego mieli? Mieli tam coś osiągnąć i tyle. Ale te ich rodziny - jak ten Spencery, ale te Spencery wiecie no to tam coś znaczą i tyle. W sumie wiecie tyle mogę napisać, że grabasz powinien stać o trumnę i wtedy ma zaliczony stałą pracę grabarz. Jak stoi o trumny. Bo kopać nie kopie. A oni źle stoją. I z tej trumny mogliby sie wynieść wiecie teraz ale tak stali wiecie całe życie o tego grabarza, że byście się zgorszyli dosłownie. Jakoś po polsku. No i wiecie - ja swoje robię to może się wyniosą. Ale taki wstyd - dzięki chłopce z Polski i wiecie dlatego chyba Pan Jezus trumien nie robił. Bo co - kto te trumny powinien robić? A w sumie gdzie oni pochowali W SKALE wiecie. A trumien nie było. A nie wiem gdzie sie chowali tam. Ale trumien nie było. A nie wiem nie chcę już mieszać. Musiałabym poczytać wiecie więcej o tamtych czasach. Czy były wtedy trumny? Nie wiem - jakoś tak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca kocham Cie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienżycia
I wiecie gdyby ta Diana wiedziała jak oni sobie FAJNIE stoją o to grabarstwo to by ich lubiła, a wiecie czemu oni jej nie lubili? BO BYŁA BRZYDKA. I tyle. Tak mówili , że brzydka. Wyrosła jak żyrafa. Taka była. A tu taka piękność. Bo czemu w kiecki nie poszła - pretensje teraz do niej - no jak? Z takiej rodziny? I zawsze - Diana może byś się napiła? I że są niemoralni oni i tyle. I do USA pojedzie bo tam lubią dzieci . Po co ty tam pojedziesz jej mówili. Wiem jak tam źle traktują arystokrację angielską? Gdzie to. Nie ma mowy. W sumie jedyne co możesz zrobić to wydać się za Karola. Za którego? Myślała Diana. Papież z Polski - idzie koniec świata. Gdzie to papież z Polski - jak oni tym żyli słuchajcie. Co to osiągnie? Tam teraz komuna, wszystko ruskie. Taki papież. Może będą mieli Rosję dzięki niemu, może go wpiszą w rodowód sobie. Niesamowita historia. I wiecie - przez to te jej dzieci mają rodowody. Bo rodzina była niemiecka. W sumie jedyne czego nie rozumieli wiecie to to, że właśnie nie wszystko jest takie powinno być. A tam tych rodowodów też. I wiecie wszystko skomplikowane ale teraz mają rodowody - nie dacie im rady. Muszą sobie wszystko poszukać ale mają. Na królow i tyle. Bo by ich wyrzucili z pracy za matkę. A tak? Nikt się nimi nie przejmie. Niech se zrobią dzieci , zobaczą jak jest. Bo matka miała rację, ale ten zawód ich też by ją zeżarł i 3 dzieci i też by był rozwód i tak i tak. Bo nie rozumiała czemu sie rozwiedli TAK DO KOŃCA wiecie i na 100% i gdyby to rozumiała to tego małzeństwa nie ma, a tak nie? No i teraz wiedzą , że mają stać o rodowód a nie o stałą pracę i tak źle o nią stoją, ale to nikt nie rozumie tego chyba i tyle. No i sie nie dadzą. I tyle. I jak znam życie ode mnie mają biblijne rodowody wiecie i są nie do ogrania. Może nawet od Noego na to picie ich. Bo woleliby Harego na króla, ale co on tam wart - wszystko by uszło. Pijak - no niby nie, ale... :( I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienżycia
Bo wiecie uważają, że ten Hary jest przez nich pijakiem i tyle. I wiecie im nic nie zrobią, a jemu? I sie teraz boją że ktoś go zechce sprzątnąć i tyle. Po co jakiś Hary pijus i tyle.. Nikt go nie sprzątnie, ale to juz nie jest ode mnie. Jego tylko w jeden sposób po cichu można sprzątnąć, ale kto to wymyśli? No pasuje że Arab. Za matkę. Bo się nie chciała z Dodim hajtnąć. Nieprawda. Byłaby mężatką , jakoś by wyglądała. Z jednym dzieckiem miała być. I tyle. Dlatego ten Harry jest taki straszny. Nikt go nie sprzątnie, a wypadałoby. Za 1 rzecz można się go pozbyć, ale nie wymyślą tego. Ja bym to musiała powiedzieć, a ja nie zabijam nikogo. Ja wiecie w szkole miałam taką cierpliwość, że mnie sie nie da ograć. A jak się wściekam to wiem jaka byłam i zawsze do tego wracam. Przez to mnie nikt w tej szkole nie ograł bo taka byłam cierpliwa i to wiedziałam i ja wiecie chodziłam tam ćwiczyć na tych uczniach tę moją cierpliwość. I tyle. I na wszystkich. No i tak mnie załatwili bo szans ze mną. Wiecie ktoś czerwony ze złości, takie rzeczy i tylko mnie Korczakiem wykończyli czyli piecem w Ausschiwtzu. Niczym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienżycia
Wieci ja sienie musze poddawać bo stoję o Maryję a ona w Polsce jest królową. Nikt jej tytułu nie oddał. Bo oni nie rozumieją czemu ja się TU nie muszę poddawać. Bo nie muszę bo stoję o Maryję. Tam tak, ale tu nie i tyle. A po co się mam tam poddawać tam. I tyle :( Nie ma sensu to. Sami powiedzcie. Maryja najlepsza i koniec. I tyle. A reszta to każdy robi co chce. Tu tylko troszeczkę Polsce brakuje i po Wielkiej Brytani wielce wielkiej wiecie. Ale cóz... tak sie chrzcicie to tego nie macie i tyle. A ja nie mam interesu tego mówić co tu trzeba zrobić, żeby sie wielkiej brytani pozbyć na zawsze. Jeden drobiazg wymyślić w sumie. Bo nie warto o nich stać i tyle. Tak uważam. No ale... nie umiecie tego wymyślić bo o nich stoicie właśnie. A nie warto. Ja miałam pracę dzięki angielskiemu, a mówię tak se tam i do dziś bym miała gdyby nie moja wiocha. Ale ... niech sobie są Niemcami i tyle. Bez rodowodu? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienżycia
Wszyscy wiecie myśla, że oni mają rodowody po Windsorach wiecie. Nie po Spencerach bo to jest niemiecka arystokracja dla siebie. takie Niemcy to są i przez to sie w te hotele wynieść nie umieją bo ona tego nigdy nie rozumiała ta Diana - po co to grabarstwo , nie możnaby czegoś innego? Tyle zwłok - bo o zwłoki stała. A też źle. Czasem piła i tyle. A to Niemcy i tyle. Ale nie dadzą im rady bo króle i tyle. A rodowody żeby z pracy nie wylecieć - ale powód. Skandal i koniec. Ale co robić? Cała rodzina bez pracy bo na ślub przyszli. A po co? Kto ich tam chciał? Zaproszenie i koniec. Co oni sobie nie myśla? I nie umieją ich wyrzucić. Bez grosza powinni zostać - tak uważa premier Wielkiej brytani. I sie zastanawia co zrobi Karol - zostaje mu on albo burmistrz albo wypad i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet567
Adolf Hitler jest najpopulajnieszy w Polsce. Pomimo że był austriakiem to przez łapówkę otrzymał niemieckie obywatelstwo. Gdyby tego nie otrzymał to świat byłby teraz inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nazywacie ja
owcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×