Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Annairu

Problem ze znalezeniem odpowiednich studiów

Polecane posty

Witam wszystkich. Mój problem jest dość... nietypowy. Otóż, za rok gdy ukończę 3 klase liceum mam zamiar wybrać się na studia. Nie chcę wyboru uczelni zostawiać na ostatni dzwonek więc już teraz rozglądam się za jakimiś interesującymi kierunkami. Owszem, kierunki znalazłam ale niestety nie na moją kieszeń. Wiele godzin spędziłam na poszukiwaniu w internecie publicznych szkół i bezpłatnych, lub nie aż takich drogich studiów. Ale niestety moje poszukiwania spełzły na niczym. Większość z nich kosztowała minimalnie 2000zł za 1 semestr. Co ciekawe, nie były to szkoły prywatne o czym świadczyła nazwa. Zwracam się z prośbą do osób które mają jakieś pojęcie o studiach, studiują lub już zakończyli naukę. Czy ktoś pomógłby mi znaleźć jakieś w miare tanie, lub bezpłatne studia (jakiekolwiek) w następujących miastach? Katowice(i okolice) Chorzów, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Ruda śląska. Nawet Łódź. Jestem kompletnie zagubiona w tym wszystkim, na każdą stronkę jaką wejdę wszędzie widzę zakładkę: Cennik, a jego zawartość mnie przeraża. Mieszkam sama z matką, utrzymujemy się z alimentów które płaci mój ojciec. Nie są to zbyt wysokie sumy, i choć nie przymieramy głodem, nie żyjemy w brudzie i skrajnym ubóstwie, to nie możemy sobie na wszystko pozwolić. W grę również wchodzą studia na które wręcz nie jestem w stanie płacić ponad 400zł na miesiąc. Mam nadzieję że ktoś życzliwy mi pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×