Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość toszak28

wyrzucone pieniądze

Polecane posty

Gość toszak28

Mój opis składa się z mojego terminu 8 tygodniowego stosowania tego specyfiku (Permenu} oraz " Liderin "jeden jak i drugi zawiódł mnie w całej okazałości wyrzucone pieniądze w błoto, mało tego na dodatek moje libido spadło o połowę to, co wcześniej miałem i nie było wcześniej żadnych problemów do stosowania jakiegokolwiek specyfiku kupiłem specjalnie ten środek aby się sprawdzić i jego skuteczność, chociaż ze mną nie było tak źle jak sobie, co niektórzy z was myślą mam 48 lat miałem normalny wzwód penisa podniecałem się jak zawsze to wyglądało od parunastu lat wiec w zasadzie nie byłoby mi tak dane stosowania go, więc kupiłem tylko z powodu, aby sprawdzić go i coś napisać do osób mających problemy z potencją oraz erekcją.Być może to działa na te osoby, co faktycznie zaczynają mieć problemy ze wzwodem penisa.Zaznaczam, że jestem zdrowym człowiekiem niechorującym od kilkudziesięciu lat i jest ze mną dość w porządku może to, dlatego specyfik nie zadziałał też pamiętam jedno zdarzenie kilkanaście lat temu, ów zakupiłem ziółka też do sprawdzenia się, też nie zadziałały tak jak w reklamie a pozostał jedynie niedosyt problem dwutygodniowy i obawa przed uprawianiem sexu pamiętam wtedy ręce mi opadły i zmartwienie na twarzy Pełne myślenie i zapytanie do siebie samego, dlaczego zakupiłem ziółka i po co mi to było testować coś, czego się nie było pewnym po jakimś czasie wszystko ustąpiło i zaczęło być całkiem dobrze z moim organizmem. Oczywiście ucieszyłem się z tego. Kończę te snucie tego tematu i oczywiście nie polecam "PER MENU" ani" Liderin "!!! Chcecie to stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×