Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

Gość grzeczna dziewczynka vera
zelazna_dziewica--jej rodzice nie wiedzą o tym skandalicznym zachowaniu,niebawem przeczytaja w poteżnym gmachu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakich wulgaryzmów? Stary a głupi dziad. Ja to mu wiersze piszę. Nie przyzna sie ale gorsze rzeczy wypisywał pod adresem moich rodziców, mnie, ludzi stąd, których lubię. On jest czysty jak łza i wszystko co może to postraszyć nad przesem Brańskim (bez obrazy ale nie wiem kto to :D) albo banem na MAC którego nie mozna dać. :D I nie strasz mnie Janek, jest ktoś, u kogo masz przeyebane na maxa i zebys nie płakał skurrwiały mitomanie i obsrany dziadku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelazna - faktycznie wersje na solową gitarkę akustyczną łagodzą :) bo wykonania oryginalne raczej do muzyki kojącej duszę nie należą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mówiłam. Sądem mnie straszy. :D Ciekawe czy twoja rodzina wie o twoim skandalicznym zachowaniu. W sumie taką bandę patoli to nie ruszy. :D Siostry kurrwy, ciotki burdelmamy, wuj Tomasz największy Alfons ślunska :D:D Zazdroszczę. :D:D Najpierw chciałabym żebyś zarzuty podał. :) Co powiesz sedziemu? Że ci dokuczam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch ma syna, który jest informatykiem po szkole korespondencyjnem z dziekanatem w Pcimiu Dolnym. :) Lubi nim straszyć. Jest małosktowym prostakiem, któremu zona umiera a i tak zamiast sie nia zajmowac wybiera podszywanie sie pod pomarancze i czarnych na forum. :) Żałosny 62letni impotent z nadpsutym mózgiem i moralnością. Kłamca, oszust, maciciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera--- po prostu świetny opis Twojego romansu na kafe... Ale jeśli możesz, to wyjaśniajcie sobie te sprawy z Jankiem nie na forum... To chyba nie jest miejsce do takich zwierzeń głębokich, co?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez go nie znasz. :D A tak w opgóle to wstydx sie, rodzine by chciała rozbijac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×