Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohy ahyyyyy

trafiłam na faceta z większym członkiem (17,5cm x 14cm)...

Polecane posty

Gość ohy ahyyyyy

może to nie olbrzym, ale bez wątpienia, z tych większych i wiecie co :D:D, seks jest cudowny !!!! do tej pory miałam z reguły średnią krajową i czasem przy większym podnieceniu już nic nie czułam, a teraz...teraz jest po prostu bosku. ten facet jest moim 4. i dzięki niemu wróciła mi nadzieją, że seks może być cudowny. tak tylko, chciałam się podzielić swoim szczęściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wielkość ma znaczenie:) fajnie że ci się podoba. życzę dużo przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj tek
szkoda że nie trafiłaś na mnie(27cm długości mierzone na parapecie-7,5cm średnicy) byś za mnom teskniła i nie straszne byly by przeskody znalazła byśmnie w końcu świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojjj tek
woj tek ty to pewnie tylko krowy masz za partnerki bo żadna kobieta takiego wynaturzeńca nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ohy ahyyyyy
a w analu sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka julietttt
wojtek,w rodzinie wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w plenerze
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
droga autorko .. tylko pozazdroscic, ja tez jestem szeroka i gleboka i niestety przy podnieceniu nie wiem czy jest w srodku czy juz nie... wiec mam nadzieje ze i ja kiedys trafie na takiego co nie powtarza w kolko "wielkosc nie ma znaczenia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzbxvc
a moze ty cipke masz jak wiadro stąd masz problem z rozmiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
do nzb... niestety w tym przypadku gadanie ze cos sie rozciagnelo nie poprawi twego ego... w tych spr to wam matka natura nie byla laskawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzbxvc
mnie wystarcza srednia krajowa jak to nazywacie i jest milutko a tamta potrzebuje nie wiadomo co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfa
Mi też wystarczy średnia, ale z większym jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohy ahyyyyy
seksu analnego jeszcze nie próbowaliśmy. mam w nosie to czy jestem czy nie jestem szeroka :), z tymi średnimi było całkiem w porządku, dopóki właśnie nie spróbowałam z nim. mało tego, żaden z tych przeciętnych nigdy mi nie powiedział, że czuje jakieś luzy, nic z tym rzeczy, każdy dochodził i to w miarę szybko, z jednym nawet na początku praktykowaliśmi oliwkę, bo twierdził, że mu za ciasno. tylko tak jak wyżej, z większym jest po prostu ddduuuuużo lepiej :D:D. na długość też dłuższego bym już nie chciała - uderzanie o szyjkę macicy, nie jest przyjemne, ale ten obwód - 14 cm, mrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy_chop
widze ze jednak sa kobiety ktore ciesza sie jak im sie trafi wiekszy. szkoda ze ja trafiam tylko na te "plytkie" (moje wymiary 20cm dl i 14,5cm obw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
miałam w zyciu tylko 3 facetów, ten trzeci i zarazem obecny ma tqkie wymiary o jakich pisze autorka... i seks z nim jest super. Wcześniej miałam 2 facetów z tzw. średnimi i nie zdawałam sobie sprawy, że potrzebuje ciut większego. Teraz mam bardzo dużą satysfakcję z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz jak to
zmierzyłaś i czym, bo chyba piepszysz banialuki, i wypuszczasz głupich na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
do zdrowy ch... Wiec widze ze nie tylko my koiety mamy problem z malymi, no coz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy_chop
chyba nie do konca zrozumialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohy ahyyyyy
właśnie spróbowaliśmy anala. Było bosko poza jednym szczegółem. Popuściłam w trakcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ohy ahyyyyy
a wczesniej anala probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynkovaa
Marcinek z małym - gdyby mój facet był tak wulgarny jak Ty, to bym go pogoniła bez względu na to, jak wielką dawałby mi satysfakcję w łóżku. Podnieca Cię to, że tak piszesz? Do tego jeszcze to chwalenie się kobietą na boku. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet ma 19 i 14 w obwodzie. Od 20 lat jest najlepszym kochankiem pod słońcem. Z doświadczenia wiem że rozmiar to nie wszystko, ale podejśc ...umieć podejść kobietę to właśnie przedewszystkim. Mój mąż robi to lepiej niż 20 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo manianowak, my z mężem nie mamy żadnego wstydu wobec siebie, rozmawiamy o wszystkim bez strachu i wstydu, ale bardzo chętnie tam zajrzę. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże penisy nie nadaja
sie do anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny Karol
ależ nadają się idealnie wiem coś o tym, ba sam mam dużego zaganiacza prawie 19 cm i do tego gruby, bo prawie 16 cm obwodu i mój Tadziu nie narzeka Fakt na początku było trudno, bo mu, aż dupa krwawiła ale po kilku razach z przerwami na wygojenie pierdzącej żyłki jest OK!!! I teraz wchodzi cały, aż po owłosione jaja :) Dodatkowo po przyzwyczajeniu dupy do analu z wielką pałą masz promocyjny gratis Szybciej stawiasz klocka, bo klocki mają większą średnicę i zamiast np. 3 stęknięć i trzech klocków robisz tylko 2 ale za to duże. Ponadto pierdzenie jest cichsze i możesz sobie smrodzić okolicę bez podejrzeń, że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly ben
piekny karol a miales juz w dupie?to sobie zasadz pogadamy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×