Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psy śmierdzą!

PSY ŚMIERDZĄ!

Polecane posty

Gość gość
Zacznijcie chodzić ze zwierzakami do weterynarza, bo to może być objaw jakiś dolegliwości. Ja byłam w http://lecznica.pila.pl/ bo mój piesek brzydko pachniał. Wystarczyła dobra odżywka w płynie. Lekarz na pewno coś dobierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no tak Najpierw takie pieski liza sobie o***t a potem oblizuja tym jezorem buzie swojej panci a ta sie jeszcze tym jara....jak cos takiego widze to mnie az odrzuca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest p******a
Autorko - Psy nie smierdzą ! A koty to nie przyjaciele, dla kota liczy się to czy dasz mu żreć. A inaczej to cie ma w d***e i cały dzień śpi. Pieski to kochane stworzenia i nasi przyjaciela. Jesteś p******a i sama śmierdzisz. I to pewnie gorzej jak menel. Jestes p*****lnietym wrednym flakiem ( chyba kazdy wie co to ten flak, jesli nie to pisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy chodzą po domach ze śmierdzącymi d****i i wycierają je o dywan, zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tego twojego śmierdzącego kota twój mąż, który utrzymuje debilną żonę jest teraz kaleką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzą obrzydliwie, z ryjów capi im rozkładającym się mięsem, OBRZYDLISTWO!!! Psy powinny być trzymane gdzieś na wioskach, z buractwem, a nie w mieście gdzie normalny człowiek nie życzy sobie smrodu na klatce schodowej. To samo koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, smierdza psy a przeciez nie bede takiego ciagle myc. Z ryja wali, a niektore psy ciagle liza ludzi (tez sie brzydze tym,ze najpierw du..pe albo ja..ja sobie liza, apotem pancia sie cieszy,ze w usta ja piesek polizal :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby pieski maja specyficzny zapach, ale tak naprawde w największym stopniu to kwestia zabiegów pielęgnacyjnych. Niesesty ale jak ktos nie dba o psa, w sensie nie kapie i tez nie dba o o jego zęby to będzie śmierdział. Mój pies jakoś nie smierdzi, a chodze z nim od lat do tego samego gabinetu weterynaryjnego w Chorzowie http://www.weterynaria.slask.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne zwierzeta, przeciez zadne zwierze w naturze nie czysci sobie zebow jakimis preparatami ani nie kapie sie w pachnacych szamponach, zeby ludziom podobal sie ich zapach. ludzie im robia krzywde bo ich naturalny, zwierzecy zapach im nie odpowiada i cha miec czasciutko. Miejsce zwierzat jest w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24hourloanservice2011
Zapraszamy do 24 godzin Kredytu usługi Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. 24 godzin Kredyt Service jest jedną z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a nasz przyjazny i doświadczony personel są w stanie przetwarzać aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć każdą kadencję od 1 do 25 lat i pożyczyć każdą kwotę od £ 2,000 do £ 50.000.000,00 na dowolny cel. O niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkich częściach świata. Aplikacja dostępna jest dla kandydatów, którzy mają 18 lat i powyżej. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com Pozdrawiam Larry Fox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 13:39 na co komu tem kredyt?Na odsmradzanie psa?Jak komuś pies śmierdzi, niech idzie z nim do SPA.Zwierzęta to trochę smrodu niestety i są dwie możliwości. Musisz ten smród akceptować, albo nie mieć zwierzaków.Mam psa i kota,lubię te gady,razem z ich smrodami.Pies już kilka godzin po kąpieli w domu,albo w SPA już trochę daje.Kot jak zwali kloca do kuwety to też nie pachnie jak perfumy od Versace.Wasze kloce też nie pachną, a niektórzy ludzie tak walą, że bez gazmaski trudno wytrzymać. Nie pasuje komuś, że u znajomych jest pies czy kot,to niech tam nie idą i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy k***y psy pięknie pachną a wy śmmierdzicie zgniłym chujem menela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze zwiazek z mloda to calkiem fajna opcja moze na poczatku wydaje sie ryzykowna ale jesli mlodej zalezy wystraczy podac zasady na jkich zwiazek ma sie opierac i mloda sie dostosuje.predzej czy pozniej faceci zdradza z mloda swoja stara zrzedzaca zonke.a mloda?wiecznie intrygujaca,atrakcyjna kobieta.Mysle ze jest warte ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbane pieski nie śmierdzą. Trzeba o nie dbać to sa zwerzątka, tak samo jak wazna jest kapiel, dieta i zabezpieczenie. Ja miałam psa, który zdechł na babeszjoze, bo go nie zabezpieczyłam przed kleszczami :( Mam teraz suczke i jest moim oczkiem w głowie. :) daje jej wszystko co najlepsze:) Mama pytanie, czy ktoś z Was używał fiprexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z toba autorko.Na pewno nie zywie do nich nienawisci,ale psa nigdy miec nie bede,bo one cuchna.Moja kuzynka ma psa i on nawet po kapieli smierdzi.Wiec to nie do konca prawda,ze zadbane psy nie smierdza.Moze to zalezy od psa,ale on ma taki swoj charakterystyczny smrod a jak zmoknie to juz w ogole jest masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Vis
"Miejsce zwierząt jest w naturze" O rany, większej głupoty w odniesieniu do psów to chyba nie słyszałam. Psy nie są dzikim gatunkiem wziętym do "niewoli" przez człowieka. Współczesne rasy psów pochodzą od dzikich psowatych, głównie wilków, które dziesiątki tysięcy lat temu nauczyły się żyć w pobliżu ludzi, którzy dawali im ciepło i pożywienie. Gdybyś teraz wyrzuciła psa na ulicę, to nie pofrunąłby jak ptak pełen euforii, że jest wolny, tylko zdechłby w ciągu kilku tygodni, bo psy nie są przystosowane do życia na wolności. Psy nie są dzikim gatunkiem wyrwanym z natury, tylko stworzonym, udomowionym na przestrzeni tysiącleci przez człowieka i zmienionym zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Twój argument byłby uzasadniony w odniesieniu do likaonów, wilków albo kojotów, które rzeczywiście nie powinny być trzymane w domu, bo są gatunkami dzikimi i nie ewoluowały u boku człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia klara
De vis piekny wpis. Całym sercem jestem z TOBĄ! Gość, ja używam fiprexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy nie śmierdzą.... przestancie. Ja też uzywam spot onów, kiedyś chyba miałam właśnie fiprexa. jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przerzuciłam się na spot-ony po stosowaniu obroże, które moim osobistym zdaniem są do .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę spot-ony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, ja też zostawiłam obrożę w cholerę, mój pier strasznie się po nich drapał. Przerzuciłam się na fiprex od tamtej wiosny.Słyszałam tez od znajomej, że część psów dostaje od nich biegunki. To PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekrzycznapsa
Jak pies śmierdzi to się go kąpie, a jak się nie chce, to można go zabrać do spa dla psa, na pewno wyjdzie stamtąd pachnący i nie będzie już na co narzekać, proszę przeczytać http://akom.info.pl/czemu-warto-odwiedzic-spa-dla-psa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę sie z takim stwierdzeniem! Mój nie śmierdzi. Kiedyś śmierdział, ale poczytałam trochę o tym jak zadbać o psiaka na www.opsie.pl i pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×