Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxAgniecha88'

Zrobić loda

Polecane posty

Gość xxAgniecha88'

Hej! Mam zamiar zrobić loda swojemu facetowi. Jednak jeszcze się nie kochaliśmy razem ani nic. Poza tym ja jestem jeszcze dziweicą i może wstyd się przyznać, ale nie miałam "na żywo" kontaktu z męskim członkiem. I właśnie w tym tkwi problem. Przełamać się, itp. Może to dziwne, ze się boję, iż się nie przełamię, bo przeciez ja chcę to zrobić. Dajcie mi jakieś rady, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź go najpierw do ręki i się przyjrzyj. Szybko zrozumiesz o co chodzi. Jeżeli uważasz, że będziesz się krępowała, zróbcie to wieczorem przy zgaszonym świetle. Niech on się położy, a Ty powoli się przyzwyczajaj. Niektóre dziewczyny mają jakieś opory, inne, że zacytuję, "boją się nowego smaku". Ponoć nie ma smaku, no chyba ze facet się nie myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
Dr Mundo dzięki za radę. Ja chyba nawet wolałabym przy zapalonym swietle, żeby widzieć. Najgorsze jest dla mnie to pierwsze wrażenie, pierwsze dotknięcie. Domyślam się, że dalej pójdzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie musisz od razu mu tego loda robić. Pobaw się ręką i może wystarczy ;) A Ty będziesz wiedziała jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
nie masz się co ustawiać w kolejce. Jak nie ma Ci kto zrobić loda to masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorki tego topiku
nie pierdol ze jestes dziewica skoro masz ochote zrobic twojemu facetowi loda i jeszcze wolalabys przy zapalonym swietle aby wszystko dobrze widziec wymyslilas historie aby zalozyc topik ale ci nie wyszlo bo malo sie tu wpisalo i twoj topik zdechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
Jestem dziewicą. A jak ktoś nie chce, to nie musi tu pisać. Ja na serio chciałam spytać o radę. Nie czaję...Nie można mieć ochoty na zrobienie loda facetowi? Jestem ciekawa, jak to jest, no i wiem, że on by był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj meszczyzna bardzo sie ucieszy z powodu tego, ze chcesz mu zrobic loda! Juz pisze co i jak: Składniki 250 ml mleka 70 g cukru 1 laska wanilii 3 żółtka ok. 100 g śmietany kremówki lub np. 22 % Przygotowanie Krok 1. Mleko gotuję z 2/3 częściami cukru ziarenkami laski wanilii. Wrzucam też resztę wanilii aby mieć większy aromat. Potem po zagotowaniu wyjmuję. Jak zrobić lody waniliowe Krok 2. Żółtka ubijam na jasną masę z pozostałym cukrem. Jak zrobić lody waniliowe Krok 3. Gorące mleko wlewam do żółtek i cały czas mieszam, a następnie ponownie do rondelka i podgrzewam aż zgęstnieje. Uważajcie by się nie zagotowało! jeśli dopuścicie do zagotowania to po się zważy, dlatego lepiej dłużej na niewielkim ogniu niż za szybko. Jak ostygnie to mieszam ze śmietaną a potem chłodzę w lodówce. Jak zrobić lody waniliowe Krok 4. Chłodną masę wlewam do maszyny do lodów i kręcę lody do uzyskania gęstej masy. Jeśli jest zbyt mało zmrożona to wstawiam w plastikowym pojemniku do zamrażarki. Lody można zrobić też bez maszyny, po prostu w tym pierwszy etapie zamrażania trzeba lody wyjmować co godzinę z lodówki i mieszać, dzięki temu unikniecie tworzenia się kryształków wody. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
No takiego to ja umiem ;) Hehehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
To jest ciekawe pytanie. Niektórzy by powiedzieli, że tak, bo przecież nie doszło do stosunku i łona dziewicza nie została przerwana. Inni by powiedzieli, że nie, bo już miałam kontakt seksualny. A moim zdaniem...hmm...Z ginekologicznego punktu widzenia to tak, a z punktu widzenia mojej psychiki to już nie do końca. Ale całkowicie nie będę dopiero jak będziemy współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
No, ale po takim z przepisu wyżej to na pewno będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiwarz
Kobiety maja juz w genach zaprogramowany stosunek do penisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
manianowak-przejrzę sobie tę stronkę. Może być fajna. Dzięki. Babiwarz-Co rozumiesz przez to, ze koiety mają już zaprogramowany stosunek do penisa? Może rozwianiesz swoją myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być delikatna przynajmniej na początku, mój partner jeszcze lubi jak lize mu jądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana.
a moj jak mu wkladam przy tym paluszka do pupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana.
a jak dochodzi kaze mi jeszcze ssac swoje sutki, to znaczy jego sutki i za chwile jest gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka69
mam nadzieje ze w jakis sposób ci pomoge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutki? chyba jest gejem ;) to takie niewłaściwe w sumie ostatnio same takie małżeństwa są --- lesbijki z gejami i wszyscy są happy :) do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
Oo...Nowe wypowiedzi:) Fajnie. Dziękuję Wam za rady. Mam nadzieję, że sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
Mam na imię Andrzej, tylko głupio mi bylo przyznac się że chcę zrobić loda koledze. Niestety przegrałem zakład i będę musiał to uczynić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAgniecha88'
Zamykam temat, bo powyżej wkradł się podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenka Feratti
Pamiętaj, nie rób tego zębami.... to jest najważniejsze. chowaj zęby i używaj języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenka Feratti
powiem Ci tyle - zrobić loda to jest super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×