Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaa111

potrzebny dowód osobisty przy wyrabianiu paszportu?

Polecane posty

Gość inkaa111

Mam mały problem;/ 2 miesiące temu skończyłam 18 lat i nie wyrabiałam dowodu osobistego ponieważ się przeprowadzałam i miałam problemy z przemeldowaniem się. W czerwcu chce wylecieć na wakacje do Egiptu i muszę wyrobić sobie paszport. I moje pytanie brzmi, czy do wyrobienia paszportu będzie mi potrzebny dowód? Bo jak widać czasu pozostało nie wiele i obydwu dokumentów nie zdążę wyrobić. Bardziej zależy mi na paszporcie, a dowód wyrobie po powrocie z wakacji. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest potrzebny
gdyz musza spisac jego numer -tego dowodu i pesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkie winogrona
składaj szybko wniosek o dowód, potem, jak dostaniesz już dowód rób paszport, możliwe, że na paszport poczekasz około 2 tygodni, więc może się udać.. a jak nie pozostaje Ci przesunąc wakacje na lipiec, bo chyba nie wykupiłaś już biletów itd. nie mając dokumentów..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaa111
nie no biletów nie kupiłam jeszcze na szczęście :) spróbuje, byc moze mi sie uda. Chociaż słyszałam że niektórzy to po 3 miesiące na paszport czekają, a tym bardziej ze przed wakacjami wiele osób sie o niego stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaa111
A tak sobie teraz pomyślałam, ze jak bym już ten dowód dostała i postarała sie o ten paszport tymczasowy to wydaliby mi go jakoś szybciej i sprawniej by to poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w przypadku, gdy mój dowód osobisty jest uszkodzony? Mogę się z nim zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddfWD
EE Tam mi sie wydaje ze nie jest potrzebny, co w przypadku np 15 latka ktory dowodu nie posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×