Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawy 16 latek

Właśnie ogoliłem sobie na łyso włosy na penisie.

Polecane posty

to chuj z Ciebie nie facet ;/ z lyzym penisem to dzieciaczki sa a nie mezczyzni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi to komicznie wyglądać jak facet siedzi z rozchylonymi udami, z wiszącym flakiem i goli jaja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd Ty wziąłeś te dane? to polacy byli ankietowani? jakos mi się w to wierzyc nie chce.. ale skoro tak jest to jestem w mniejszości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty miałeś owłosionego penisa
??? Tyle lat żyję na tym świecie i jeszcze owłosionego nie widziałam :) Rozumiem wokół, ale zarosnięty penis? Może ty jakiś małpolud jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronialka
Gdzie te zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam chłopaka, grał w jakiejś okręgowej drużynie piłki nożnej i zawsze miał ogolone pachy (ale to jeszcze może było znieść) ale żeby nogi hehe twierdzil że mu gorąco i włosy są nie higieniczne. A nie był to gej więc kto w takim bądź razie hehe ale jak wszyscy łacha z niego ściągneli to zapuścił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm.........
drzewko82 - zgadzam się, prawdziwy mężczyzna nie powinien golić włosów. powinien mieć (nie tylko na jajach ale i na dupie i plecach) warkocze bądź dredy... Ty i ja jesteśmy chyba jedynymi maczo, którzy rozumieją, że kobieta po skończeniu loda powinna mieć włosy między zębami! debile golą penisy! i jeszcze im się wydaje, że mogą się nosić tak jak im się podoba! pedały! wszyscy mają mieć takie jaja jak nam - mnie i Tobie - się podoba! my też w drużynie kontrolowaliśmy swój stan owłosienia na wzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopmkilp
CO NIE JEDNEMU DALABYM ===OSCARA====POSIKALAM SIE ZE SMIECHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genekk
Młody chciał się pochwalić czegoś co raczej większa część męskiego grona z pewnością spróbowała przynajmniej raz w życiu, a tu ubaw wielki bo wrogowie golizny na siłę mu udowadniają, jak źle zrobił, jakby się tłumacząc z tego, że nigdy nie spróbowali. Nie przesadzajcie. Golenie jajek to już nic takiego. Spotkałem się z facetami którzy golą całe nogi. A właśnie, a wiecie że niektórzy golą torsy? Oczywiście powiecie, że zboczeńcy - wiadomo, ale co z tymi co im na klacie włosy nie rosną? Znaczy, że zboczeńcami ich już Bóg stworzył W latach 90-tych jako młody pracownik pracowałem w wielkiej fabryce. Wiadomo łaźnia zbiorowa itp. Wtedy nikt nie myślał o gojeniu jajek. Pamiętam jeden przypadek, że znajomy się ogolił, to laliśmy z niego równo. Rzeczywiście zabawnie to wyglądało. On tłumaczył, że był na dziwkach i mędy złapał i lekarz mu kazał się ogolić hehehe. Ostatnio jakieś 3 lata temu pracowałem w pewnej firmie i korzystaliśmy z łaźni kopalni zbiorowa łaźnia itp. Wiadomo. Byłem nieźle zdziwiony jak zobaczyłem, że co drugi kutas był z poprawioną fryzurą. Nie zawsze całkiem goły, ale podgolony, przystrzyżony. Nawet u starszych pracowników. Dziwi mnie trochę, że robicie takie wielkie halo, bo młody se zaszalał. Osobiście z żoną raz sobie golimy, a to znowu przez parę miesięcy odpuszczamy. Ponieważ trochę na początku nie miałem wyjścia bo namawiałem żonę, a ta od razu stwierdziła, że się naoglądałem w necie i mam sam sobie najpierw wygolić. Tak więc jak mam ochotę na goliznę to najpierw muszę się wygolić a potem żonkę nigdy sama jeszcze się nie goliła i stwierdziła, że ma od tego mnie Natomiast kochani pod pachami to polecam obowiązkowo, choćby z jednego tylko powodu dla higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuj w mordę
Genekk a co ma ku.rwa higiena do golenia pach jak się nie umyjesz to ogolona pacha na smród nie ponmoże ja nie golę i nie mam zamiaru się spedalić używam dobrych kosmetyków i nawet w upale nie mam plam pod pachami i smrodu nie roznoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka-17
No zapodaj te zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×