Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bez_radna

nękanie psychiczne

Polecane posty

Gość icha
Jestem właśnie taką mamą... tylko mam tyle rozumu, by po kazdej awanturze nie lecieć do dzieci. Właśnie poraz kolejny próbuję się wyzwolić i wierzcie mi, to nie jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknieta z pycholem w klace
,, zamknieta z pychopata w kace,, moj drodzy na samym wstepie pragne zadac pytanie.Pych. sie staje czy zawsze to dziemie w naturze ludzkiej. Czy kazdy z nas ma to zakodowane genetycznie ,a moze srodowisko w ktorym sie wych. daje mu podstawy do tak okrutnego zach. wobec drugiej osoby. Psych. czeaka na brak wsparcia ze str.bliskich.Wyczekuje jak waz,zeby uderzyc w najmniej oczekiwanym momecie dla ciebie. A ty bezbrona nie znajoca tego srodowiska miotasz sie jak jego najleprza ofiara,ktora jest slepa na jego uderzenia w immie pozornej ,,milosci,, przybierasz jego okreslone zachowania aby przezyc w jego doskonalym srodowisku bezsutecznie. Nie zdajesz sobie sprawy ,ze ten czlowiek toba manipuluje pod pozorem ,, milosci,,,ktora go obdazylas na samym poczatku poznania. Ta milosc to milosc do innego czlowieka,ktorym byl na poczatku poznania. Cieszy go wladza totalna oraz kontrola a nie twoja wola. Pozornie mowi ze obchodza go twoje marzenia i pragnienia.Choc jest to bzdek bzdur.Kazdy sprzeciw powoduje ,,Kare,, z jego str. Kara w jego mniemaniu to cos naturnego jezeli sie nie dostosowujesz do Pana.Ktory lozy na twoje uczymanie. Szantaz to jego bron powszechna.A doprowadzenie do poczucie Winny to chleb powszechny. PS. to tak na poczatek reszte napisze potem ,,,Dedykacja dla wszystkich pycholi ,ktory mysla ze z takimy nie damy sobie rady!!!! My kobiety,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×