Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

f0bia

walka z rozstępami!!

Polecane posty

jak pozbyć się rozstępów?? pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrghbwdf
niestety. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrghbwdf
wklej pokaz jakkie masz, sama nic nie zrobisz a jak masz jeszcze fioletowe to lipa po calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilzaj balsamami
pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrghbwdf
pomagana psyche bo wizualnie to watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilzaj balsamami
mnie pomogło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mam fioletowe po ciąży. balsamy pomogą?? takie zwykłe nawilżające czy jakieś na rozstępy, bo nie mam pojęcia jakie na rozstępy są dobre i cy w ogóle pomagają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilzaj balsamami
ja uzywam tych z serii eveline i codziennie po kąpieli. jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Na fioletowe rozstępy po ciąży balsamy raczej nie bardzo pomogą. Można je oczywiście stosować, ale trzeba jeszcze zastosować kilka zabiegów u kosmetyczki. Sprawdzonym sposobem są peelingi ziołowe. Peelingi ziołowe skutecznie oddziałują na rozstępy na brzuchu, udach, piersiach, a także pośladkach. Peeling polega na złuszczaniu i usuwaniu wierzchnich warstw skóry, w celu usunięcia nierówności, wygładzenia, odświeżenia. Jeśli chodzi zaś o fioletowe rozstępy, to chodzi głównie zmniejszenie ich widoczności. Więcej informacji na temat likwidacji nieestetycznych prążków znajdziesz na stronie http://rozstepyusuwanie.info.pl/2010/09/17/pellingi-ziolowe-na-rozstepy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kak wielkie dzięki za pomoc:) niestety nie stać mnie na taki wydatek:/ może zastosować domowe peelingi??:) spróbuję, bo muszę je chociaż trochę zmniejszyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
balsamy na rozstepy nie wiele pomoga. Zrezygnowalam z nich i zaczelam sie smarowac oliwka babydream z rossmana i szybciej bledna wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... teraz trochę poczytałam na necie i chyba nie da rady pozbyć się rozstępów;( załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooo2
Oczywiście ze sa sposby zeby pozbyć sie rozstepów.Na pewno jednym z nich jest zabieg stretchcare.Jest to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy,pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, by uzyskać efekt napięcia i wzmocnienia skóry.Daje konkretne efekty i absolutnie nie ma co nawet porównywac do nie działajacych balsamów do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj http://rozstepy.pl/metody-walki-z-rozstepami-okiem-specjalisty-8.html masz całą listę sposobów. Mnie pomagają kremy, ale walka z rozstępami jest żmudna. Stosuję je od czerwca na białe rozstępy i dopiero powoli zaczynają się rozjaśniać. Ale czy uda mi się do końca ich pozbyć, to się dopiero okaże. Najwazniejsze, zeby skóra nie była tak bardzo pomarszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamama
Fobia, kup sobie banki chińskie (około 30 zł za komplet), oliwkę i jaaaaazda po rozstępach!!! Bańki działają podobnie do mikrodermabrazji a koszt... :) Działaj, póki sa fioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×