Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ali-si

wciąż ta sama pozycja :/

Polecane posty

Gość ali-si

Witam Jestem z facetem od 3 miesięcy. Na początku kochalismy sie z pozycji na jezdzca a teraz cały czas klasyczna. I wciąż jest tak samo, u mnie w domu nocą w łóżku. Szczerze mówiąc zaczyna mnie to nudzic. Z poprzednim facetem seks był w roznych pozycjach i miejsach, a teraz? :/ Powiedzcie mi tez tak u was jest?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten facet nie byl
prawiczkiem przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali-si
nie, przede mną był w związku prawie 2 lata wiec wydaje mi sie ze powinien sie czegos nauczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
A dlaczego niechcesz zmieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że to z nim powinnaś o tym porozmawiać, a nie z nami. Może on myśli dokładnie tak samo jak ty? Zainicjuj coś w dzień sama lub powiedz, że chcesz kochać się w innej pozycji, nie rozumiem w czym problem? Nie sądzę, żeby odmówił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że u mnie po kilku latach związku, zwłaszcza jak jesteśmy zmęczeni to głównie klasyczna, na pieska, łyżeczki i tyle :p Ale po trzech miesiącach to my każdy kąt wypróbowywaliśmy :p I najdziwniejsze akrobacje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali-si
Nie wiem czy będzie chciał, jest raczej powazny i tak samo w łozku. Najgorsze jest to ze jak mamy sie kochać to odrazu wkłada mi palce do pochwy. Nie wiem jak jego eks to wytrzymywała, głupio jest mi cos mu powiedziec w koncu wiecie jak to jest z facetami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma że głupio, może nie wszystko na raz, ale stopniowo mów mu czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
przejmij inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubie-lubię pomidorówkę, ale nie jem jej na śniadanie, obiad i kolację przez 365 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja a jak kobieta nie chce analu to facet ma ją do tego zmuszać. Jedna osoba chcę zaszalać a druga nie ma ochoty to trudno trzeba się z tym pogodzić. Trochę mniej przyjemności z seksu to nie jest jakaś tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×