Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Poeta25

Szukam dziewczyny na seks na ołtarzu w kościele

Polecane posty

Ogłoszenie brzmi perwersyjnie, ale jest jak najbardziej poważne. Marzę o tym, żeby przynajmniej raz w życiu uprawiać miłość na ołtarzu w kościele i szukam dziewczyny, która ma podobne pragnienia. Oczywiście wszystko zrobimy z rozsądkiem, tak żeby nikt nas nie widział i nie psuł zabawy. Ważne, by przeżyć wyjątkową przygodę. Twój wygląd, charakter i wiek nie mają tutaj większego znaczenia, liczy się przede wszystkim chęć. Jeżeli będziesz zainteresowana, ustalimy szczegóły przedsięwzięcia. Mój wiek - 25 lat. Kontakt gg: 9738800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
z rozsądkiem? obrażanie czyichś wierzeń jest rozsądne? a pentagram wokół ołtarza też namalujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że uprawianie seksu w miejscach publcznych ( i do tego takich) jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
będziesz musial wlamać się do kościola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddfhg
Ja byłabym chętna. Mam 25 lat i jestem drobnym rudzielcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy to zrobić dyskretnie, dlatego żeby nie obrażać czyichś uczuć. O moralności proszę nie pouczać, bo chrześcijanie przez ostatnie 2 tysiące lat zabili wielu niewinnych ludzi, więc na tym tle seks na ołtarzu to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
czyli co, chrześcijanie zabijali wielu, to w zasadzie kilku ludzi też można bo to też pestka? niebie nie o moralności a o etyce, szacunku i normalności trzeba pouczać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holownik - najpierw naucz się poprawnie pisać, a później pouczaj ludzi, o ile będą chcieli cię słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta. Może zrób sobie ołtarz w domciu, będziesz mógł codziennie na samą myśl orgazm miewać. Mimo iż uważam, że kościół to taki sam budynek jak inne, po prostu nie wypada ludziom na złość robić. Łóżko, pralka, wanna, łąka... 1000 innych miejsc, przyjemniejsze będą, naprawdę tego nie rozumiesz?:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę nobaa, że Ty nie rozumiesz. Tu nie chodzi o to, żeby komuś na złość robić, ale żeby przeżyć coś nowego. Tak naprawdę ołtarz jest miejscem zakazanym tylko w naszej głowie, w rzeczywistości to miejsce zbudowane przez człowieka. Lubię przełamywać bariery i tym razem też na pewno dopnę swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze to jakis nie działajacy kosciól jest?? ponoć w takim jednym juz disco zrobili?? Fantazja moze fajna ale jednak cięzka do realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
o matko poeta, piszesz prowokacyjny wątek, a potem się rzucasz że się ludzie burzą na twoje chore mrzonki. przecież to było oczywiste, szczególnie na kafe... tak naprawde morderstwo pedofilia i wszystko inne jest zakazane tylko w naszej głowie więc nie pierdol oczywistych głupot... jeżeli ktoś, a wręcz grupa ludzi ma do czegoś ogromny szacunek, a ty na to nasrasz, i według ciebie wszystko jest ok, to chyba jednak masz przyciasny czepek? ale nagle z ciebie poprawiński, czepiasz się pisowni a chcesz się pieprzyć na ołtarzu :D znajomość ortografii i gramatyki nie usprawiedliwia chamstwa i kretynizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się rozpędź i przełam barierę dźwięku!:classic_cool: To Ty nie rozumiesz.:) Kościół to nie budynek, to wspólnota. Jeśli nie uszanujesz uczuć innych, to na co liczysz? Że Cię ktoś zrozumie? Nie mam nic przeciw temu co chcesz zrobić, ale nie będę też mieć nic naprzeciw temu, by Ci urwali jaja ci, którzy Cię tam złapią.:):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz laski poszukać wśród zakonnic, może jakaś bedzie miala wolna chate he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobaaa, taka z ciebie katoliczka (widać to po wulgarnym języku), a nie wiesz, że kościół to budynek, a wspólnotę tworzą ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie widzisz wulgarny język? :O:O Gdzie napisałEm, że jestem katoliczką?:P:D:D Zakończyłem tu rozmowę, dla mnie już i tak jaj nie masz.;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, skoro to tylko budynek czemu zależy Ci na seksie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna nie zmieniłem, ale chyba w ramach integracji płci, nie będę tak mocno protestować! Już pytali, czy moje maleństwo, to nie przypadkiem ... łechełlłe...:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry nobaaa, nie wiedziałem, że jesteś facetem. Summer - Zależy mi na tym miejscu, ponieważ chcę przełamać pewną barierę tabu dla samego siebie. Kiedyś takim tabu były np. spódniczki mini. Pierwsze kobiety w nich chodzące były szykanowane, a dziś to norma. Seks na ołtarzu to też kiedyś będzie normalna sprawa. Może w ten sposób będzie wyglądać ceremonia zaślubin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porównuj tego do mini, oddzielaj religię od obyczajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta. Są już takie sekty, gdzie na ołtarzu w panna młoda traci dziewictwo! Pan młody widzem, guru chrztu, grzechomierzem dokonuje! Poszperaj i do dzieła!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się oddzielić religii od obyczajów, bo jedno wpływa na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czys Ty oszalal?! Prawdziwy klimatyczny oltarz jest kamienny, wiesz jaki to zimne? Do tego pezciagi! Poprzezimbiacie sie a jeszcze posadz ja na tym kamieniu tylkiem to wilka dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×