Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agggaa255

Poród w Krakowie - GDZIE !!!???

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy macie namiar na położną Zuzannę Ostrowską? Będę wdzięczna za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmiczkaO
Pani Zuzy niestety nie znam więc nie pomogę, ale ja rodziłam w prywatnej klinice na Kostrzewskiego i bardzo polecam to miejsce. Przy drugim porodzie też na pewno tam się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam cc w kwietniu i bede rodzic na Kopernika. Pierwsze dziecko urodziłam w Kopernika w 2016, miałam cc nie planowane. Ogólnie byłam zadowolona pomijając kilka minusów które wszędzie sa. Dla mnie najważniejsze ze jest tam najwyższej generacji sprzęt neonatologiczny i najlepsi specjaliści a to ze sa 3 posiłki a nie 5 jak gdzieś indziej to w obliczu sytuacji jaka jest poród ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg. Czy ktos prowadził ciąże u dr Tomasza Labiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halisa79
Amiczka, interesuje mnie właśnie poród prywatnie. Nasłuchałam się różnych historii z nfz i jakoś nie chcę nawet sprawdzać czy może mnie spotkać to samo :/ Powiesz coś więcej o tym szpitalu? Jak sala, jak lekarze, jak terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmiczkaO
Halisa, niestety ja też nasłuchałam się tego i owego. Wiadomo, nie możesz nigdy generalizować, ale jednak jakieś tam historie robią swoje. Ta klinika na Kostrzewskiego nazywa się Femina. Ja daję 10/10, bardzo w porządku wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halisa79
ok, dzieki. Jak warunki i lekarze? Kto Cie tam przyjmowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmiczkaO
Przyjmuje doktor Jankowski - ojciec i doktor Jankowski - syn. Obaj bardzo w porządku. Ja chodziłam do ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halisa79
Bardzo dziękuję. WCzoraj byłam na pierwszej wziycie u Pana Jankowskiego. Zapowiada się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmiczkaO
Halisa, bardzo cieszę się :)! Doktor Jankowski z pewnością zajmie się Tobą tak jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ememka11
Jak coś to polecam obu Jankowskich. Ja teraz chodzę do Młodego Pana Jankowskiego i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecę jeszcze gabinet http://sofimed.pl. Prowadziłam u nich ciążę kilka lat temu i rodziłam. Na tamte czasy, to był bardzo nowoczesny i świetnie wyposażone miejsce. Moja bratowa niedawno korzystała z ich usług i słyszałam, że teraz jest tylko lepiej. Bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porod w rydygierze to katastrofa Matki wypisywane bez dzieci najszybciej jak to tylko mozliwe Zero empatii oraz brak wychowania czesc***ersonelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez w Rydygierze jak wypisuja matke do domu a dziecko zostaje na oddziale, to moze isc do hotelu przyszpitalnego ktory jest za darmo. Ja tam mieszkalam w hotelu i dochodzilam do dziecka a warunki w hotelu o niebo lepsze niz na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dwie koleżanki polecały Feminę, podobno super personel, opieka itp. i dlatego sama się chyba zdecyduję tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabo wspominam opiekę i warunki w jakich rodziłam swoje pierwsze dziecko jeszze w moim mieście rodzinnym, dlatego zdecydowałam się tym razem na szpital prywatny- Femina w Krakowie gdzie obecnie mieszkam, bo duzo kobiet go poleca. Szpital mega nowoczesny a opieka swietna moja córcia chyba też zadowolona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna

Co prawda nie w Krakowie, ale polecam z całego serca szpital w Żywcu - to jest całkiem niedaleko MEDICUS. Nie powiem, że poród stał się przyjemnością, ale na pewno o niebo lepszy i łatwiejszy dzięki lekarzom i położnym z Medicusa. Polecam wszystkim i będę polecać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja serdecznie polecam Femine, rodziłam tam, super warunki, bardo dobra opieka. dr Ryszard Jankowski na prawdę dobrze sie zajął mną i małą, nie mam nic do zarzucenia temu miejscu - jest mega nowoczesne i porządne, warto rodzić w takich warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika

Dla mnie też wybór Feminy był najlepszym co mogłam zrobić, świetnie wspominam doktora Jankowskiego, profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowana

Dla mnie najważniejszy był komfort i profesjonalna opieka. Przejrzałam chyba wszystkie możliwe fora i opinie dotyczące szpitali i klinik w Krakowie i w końcu zdecydowałam się na Feminę. Okazało się że komentarze internetowe w większości się zgadzały - dr Jankowski to bardzo dobry ginekolog, świetny prowadzący i położnik. Teraz gdy ktokolwiek pyta mnie o rekomendację, zawsze polecam Feminę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówczynią, warunki feminowe są naprawdę na najwyższym poziomie. Zarówno kadra jak i sama klinika - aż chce sie rodzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×