Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie666667777777777

W jakim banku w uk zaloze konto bez zasw o pracy

Polecane posty

Gość pytanie666667777777777

w lloyds tsb chca zaswiadczenia z parcy ? co mnie zdziwilo doradzi ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj w hsbc to raczej
tez nie. moze sprobuj w metro bank- nowy bank pewbni im zalezy aby miec jak najwiecej klientow. poza tym to moze tez Sanatnder? wydaje mi sie,xze to bylaby dobra opcja.sama sie chyba przejde do nich choc zadowolona jestem z hsbc ale moze jakies fajne konta oszczednisoiwe maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie666667777777777
jestem rozczarowana bo wszyscy pisali ze wystarczy dowod i mozna miec classic.Zaproponowali mi jakies konto cash gdzie dostane g.. karte deb etowa gdzie bede mogla tylko wyjmowac z ich bankomatow. ja potrzebuje konta z karta ktora bede mogla korzystac w internecie i z wszystkich bankow. biore ze soba 300 f ale ktos mi ma przelac 1000f potem i musze miec konto. w polsce ma 3 konta w tm 1dno w vw bank gdzie zarejestrowalam sie przez internet ,prowadzenie 0zl i karta debetowa. w uk jes tgozej niz w polsce to straszne dziwne ze takie wymagania maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie666667777777777
mialobyc bankomatow nie bankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie666667777777777
ludzie musze miec jakies konto zeby przelac kase z pl do uk no w kulki sobie leca z tymi wymogami ja che tylko zwykle konto ,zadnych kredytow nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie666667777777777
ten metro bank wyglada swietnie ale to nieznany bank :/ jeszcze chyba natwest jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowawuk
ja zalozylam w barclays a nie pracuje , napsialm tylko ze staram sie o prace i bez problemu mi zalozyli potrzebne mi bylo do child benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Lloyds nie chcą
Żadnego zaświadczenia . Wiem bo mam sama a nie pracuje i moja kuzynka tez ma . Poprostu powiedz ze zaczynasz self employed - na zarejestrowanie się masz 3 mies. Masz konto i rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy wszyscy gadacie
bylam z moim kuzynem miesiac temu w Lloyds TSB. 2 dni po jego przyjezdzie poszlismy zalozyc mu konto wystarczyl tylko dowod, nie chcieli zadnych zaswiadczen o pracy ani potwierdzenia adresu, az sama sie zdziwilam po kilku dniach przyszla karta debetowa - konto darmowe wyplaca z roznych bankomatow i nigdzie pobieraja mu dodatkowych oplat konto zakladalismy u anglika tak dla wiadomosci maja polskich konsultantow ale oni czesto mi mowili ze to czy tamto jest niemozliwe, gdy poszlam do anglika, nie bylo zadnych problemow idz do lloyds, ale nie do polaka powiedz ze niedawno przyjechalas, jestes w trakcie szukania pracy i chcesz otworzyc konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie666667777777777
tak mi powiedzial polaczek na infolini jak nie mam zasw o pracy to jakies h... konto cash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o a ile ksoztuje
przelewy do POLSKI z halifaxu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka w UK
ja zalozylam konto w Barcklays 2 dni po przyjezdzie do UK. bez zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyy259
Natwest-nikt sie nie pyta o zaswiadczenie o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
w nat west moze nikt sie nie pyta o zaswiadczenie o pracy (zalezy gdzie) ale bardzo im zawsze potrzebne potwierdzenie adresu. jak tam zakladalam konto, to chcieli zobaczyc tez wyciag z moiego innego konta! zal.pl po drugie dali mi karte solo, ktora moglam sobie podetrzec pupcie, wstyd mi bylo tym czyms placic. laskawie po pol roku przyslali mi marne maestro. po trzecie zalozyli mi zasrane konto gold, za ktore miesiecznie mi sciagali chyba 14 funtow. po czwarte, poszlam tam pewnego dnia, i zamknelam to cudowne gowienko, a oni krzykneli 25 funtow za zamkniecie konta no ale tak pozatym to wszystko ok :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zaloz konto basic
w santander a pozniej jak juz bedziesz miala wieksza gotowke regularnie wplywajaca na konto zaloz normalne konto z karta debetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie666667777777777
poszlam do anglika i zalozylam konto bez problemu tylko na paszport tylko mam pytanie jak podac konto do wplaty kasy z pl do uk mam tylko account number i sort code ? wogole jakies to krotkie jest a gdzie swift itd moze ktos pokazac jak to powinno wygladac pelen adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×