Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomózcie254

zapalenie spojówek !!!-czy ktores dziecko miało

Polecane posty

Gość pomózcie254

bo podek\jrzewam po objawach a szlak jutro sobota jakie sa dokładnie objawy czy mozna czekac do poniedziałku ? czy to zarazne ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfsdf
zakaźne, dziecko pocieraniem oczu może przenieść z jednego oka na drugie, objawy to zaczerwienienie spojówek, tarcie oczu, ropki w oczach. Jest mnóstwo informacji w necie na ten temat. Poczytaj trochę. Ja radziłam sobie z tym solą fizjologiczną przy pierwszych symptomach zapalenia i zawsze się udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w jakim wieku masz dziecko , moja córka urodziła się z ropnym zapaleniem spojówek i leczenie tego trochę trwało , zwłaszcza , że miała jeszcze zatkane kanaliki łzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zaczerwienione oczka , ropa nie do opanowania , na początek spróbuj kropli do oczu ze świetlikiem, moja małą nie mogła ze względu na wiek , ale mnie np. pomogły bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie254
dzieki za odp mała ma 2,5 roczku wiecie to oczy a ja sie denerwuje ze wekend i nie wiem czy jak poczekam do poniedziałku to moze byc ? co myslicie? na razie ma troszke ropy ,rtak 2 dni temu miała troszke przekrwione oczko i ogólnie jest rozdrazniona w tym katar ale dopiero przed godz wpadłam ze to moze byc to zapalenie martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jej nie bedzie przez ten weekend , spróbuj jej przemywać oczka naparem z rumianku i nie pozwalaj trzeć , bo jeszcze bardziej sobie te oczy zapaskudzi , moja babcia jeszcze mi radziła przy córce przemywać zwykłą herbatą , nie spróbowałam , bo już miałam biodacynę od okulisty. ale rumianek też pomaga i to wiem po sobie , a tego świetlika kupisz bez recepty w każdej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×