Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona-48

co w kuchni na podłogę

Polecane posty

Gość fiona-48

Witam. Mam dylemat. Otóż ściany w kuchni mam wyłożone korkiem. Tak do połowy, jak dawniej tzw. lamperie. Nie wiem co położyć na podłogę. Chodzi mi o wykładzinę PCV. Jaki kolor, ewentualnie jaki wzór? Ściany są na pomalowane "ciepłym żółtym". Meble brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu tragiedia
Najlepiej plytki poloz. A żółte ściany do korka i brązowych mebli.... No comment. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona-48
Jejku. Coś nie tak zrobiłam. Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona-48
Co źle zrobiłam według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcv jest w stylu korka.Będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errri
Mam podobne kolory i kupiłam wykładzinę pcv -taka mozaika czyli tło białe a na tym kawałki porozbijanych kafelek w kolorze beż,brąz i łosoś. Jestem bardzo zadowolona z tej wykładziny, nie brudzi się ,błyszczy,łatwa w utrzymaniu czystości.Dodam,że koło pieca i zlewu mam mały chodniczek,który często piorę a zapobiega też zachlapaniu czy innym nieprzewidzianym wypadkom w kuchni.Warto kupić wykładzinę lepszej jakości,bo kuchnia to przecież główne miejsce pracy w domu a ważne jest to żeby było ładnie,czysto i funkcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie do kuchni najlepsza jest dobrej jakości (gruba) wykładzina są też korki na podłogę,m ale tedy wyszłoby już zupełnie mdło masz brąz, brąz i żółto... nic żywego, żadnego mocnego akcentu może podłoga właśnie czymś takim by mogła być? jak masz jasną kuchnię, to może jakaś mocna ciemna podłoga - ciemna zieleń? granat? jak masz ciemną kuchnię, to na ostro i jasno sie nie da, zostaje coś w odcieniach beżu/żółci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia3882
Pewnie to kwestia upodobań. Ja bym się mimo wszystko decydowała na kafelki, jak już... one się zawsze elegancko prezentują. Można wybrać coś w odcieniach brązu, czy bieli i w beżach. Z wlasnego doswiadczeia wiem, ze plytki nie musza byc takie drogie, nawet czasem warto poszukać w lepszych sklepach, często mają bardzo fajne oferty, upusty, tylko trzeba troche poszperac http://www.terrano.com.pl/showpage.php?pageID=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela 19
Mam obecnie świeżo położone linoleum (gumoleum) w wynajmowanym mieszkaniu. Nie jest to szczyt moich marzeń, ale plusem jest to że jest higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości (szczególnie przy małym, raczkującym i brudzącym jedzeniem dziecku). Jest dość ciepłe dla gołych stóp, a często chodzę boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela 19
I tak jak ktoś tu wyżej pisał, dobrym pomysłem jest długi cienki chodnik położony wzdłuż ciągu roboczego (tuż przy zlewie i kuchence), wtedy podłoga jest mniej zachlapana i też przyjemniej jest stopom, kiedy się rano w ciepłego łóżka idzie boso po poranną kawę. :) Takie chodniczki można kupić w wielu miejscach. Dużo jest ich np. w Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela 19
(Nie umiem dokładnie odróżnić linoleum od gumoleum, więc nie wiem co dokładnie mam. Może po prostu powinnam napisać - wykładzinę PVC. One się jakoś podkładem chyba różnią, ale nie jestem wykładzinowym ekspertem więc tak do końca nie wiem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×